in , ,

Fallout 76: Wastelanders’ın Yeni Fragmanı Geldi!

Ünlü video oyun geliştirici ve yayıncı şirketi Bethesda tarafından geliştirilen ünlü seri Fallout‘un son oyunu Fallout 76, çıkışı ile birlikte eski hikaye temasını geride bırakıp online bir oyun sunma amacıyla çıktığı yolda oyuncuların yoğun tepkisine maruz kalmıştı. Bethesda, Fallout 76 için büyük bir yenilik peşinde. Fallout 76: Wastelanders ile gerçek bir Fallout oyunu hissine sahip olacağız. Detaylar haberimizde.

Fallout 76, 23 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıktı ve içinde NPC barındırmayan tamamen online tarafa ait bir oyun çıkınca oyuncular yoğun tepki göstermişti. Fallout serisini dibe çeken Fallout 76, bir sürü bug ve server hataları ile oldukça gündeme oturmuştu. Bethesda, oyuncular için güzel haberi verdi. Fallout 76: Wastelanders ile aranan Fallout hissi sunulacak. Oyun güncelleme ile baştan aşağı değişecek. Hikaye döngüsü ve yoldaşlar geri dönecek. Wastelanders ile West Virginia‘ya gideceğiz. Aldığımız her karar diyalog ağaçları ile yapılacak ve oyunu etkileyecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Limbo Ücretsiz Oldu!

Bazı oyuncuların hala güncellemeden umudu yok ancak Bethesda bu güncelleme ile oldukça iddialı geliyor gibi görünüyor. Fallout 76: Wastelanders 7 Nisan 2020‘de PlayStation 4, Xbox One ve Bethesda.Net (PC) platformları için çıkışını yapacak. Oyunu satın alanlar bu güncellemeyi ücretsiz olarak edinebilecek. İşte Fallout 76: Wastelanders fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/netflix-1-ay-ucr…enegini-kaldirdi/

Netflix 1 Ay Ücretsiz Deneme Seçeneğini Kaldırdı!

Dan Houser Rockstar Games İle Yollarını Ayırıyor!