in , ,

Fallout New Vegas ile Kaliforniya’ya Gidiyoruz

Bu büyük modun tamamlanmasına yönelik son adımlar atılıyor!
Merak ettikleriniz ve daha fazlası için ahem, sizi şöyle alalım:

“Neden ona verilen ilk isim Proje Brezilya?”

Bu sadece bir kod adıydı.

Aslında bu yılın sonlarında güneşli Post-Apocalyptic New California’da takılmaya başlayacağız.

Ama hayır, cidden.

New California, bu mod için üstün bir isim.

Yeni başlangıç konuşmasının Kaliforniya’yla ilgili olduğunu söyleniyor, anlatımda Kaliforniya’yı defalarca kez söylüyorlar. New California Cumhuriyet bölgesi içinde; Yeni Kaliforniya’nın, Yeni Kaliforniya Cumhuriyeti’ni etkileyen Kaliforniya hiziplerine karşı mücadeleleriyle ilgili olarak haberler geliyor.

Fallout: New California, Yeni Kaliforniya Cumhuriyeti’nin geleceğini etkileyecek olan, Vault Balosu sezonunun son gecesindeyken vazgeçilmez kararlar veren “Vault 18’den bir çocuk”un maceralarını takip ediyor. Vault 18, San Bernardino Dağlarındaki California Wasteland’ın tam kalbinde ve efsanevi Wasteland Scouts, savaşların, büyük kapının ötesine geçmesine rağmen, sırlarını on yıllardır güvende tutmayı başardı. Yaşlandıkları zaman maceraları onların yerini alması için yeni bir jenerasyon yarattı. Buna, “isyankar çocukların, kendi saflarında oluşturduğu tehtide rağmen hayatlarını sürdürecekleri yeni bir nesil” denildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

“Yeni Kaliforniya Cumhuriyetinin yeni başkanı Wendell Peterson, Yeni Reno Çetesinin Piskopos Ailesi, kalan Shi Klanları, Enclave Leonidas Filosu, Süper Mutant Ordusu ve birlikte yaşayan kana susamış Survivalist Raider Kabilelerinin lejyonlarının uzak I-15’teki Atina Tec Uranyum madenindeki birlik içinde olan yaşantıları ile karşı karşıya kalacaksınız. Onların arasından ÖZEL diyalog seçeneklerinden, edinilmiş PERK’lerden yolunuzu seçeceksiniz ve seçeneklerinize bağlı olarak 8 olası yoldaşla birlikte seyahat edeceksiniz. Ayrıca, iki yeni radyo istasyonundan, saatlerce sesle oyunculuk ve profesyonel sunumdan keyif alacaksınız. ”

Fallout Kaliforniya Modu Haritası

Bu eski logoların bir kısmı, bir süre daha etrafta dolaşabilir.

Kaliforniya, Kaliforniya, Kaliforniya, bunu kaçırmışsındır diye.

Proje Brezilya, kasıtlı olarak kullanılan, yanıltıcı bir kod adıydı.”

Bu kasıtlı olarak kullanılan, yanıltıcı kod adının sizi yanıltmasını istemiyorum.

Bu yanıltıcı kod adı çok aptalca, ve bunu bilmenin, beklentilere daha çok uyacağını hissediyorum.

Buna ek olarak, BETA200 artık tamamen bitmiş bir mod olduğu kadar kapsamlı da. Değiştirilmemiş hiç bir taş, hiçbir dosya, hiçbir çirkin doku bırakılmamış!

Bethesda kaynak kodunu verse, New Vegas’ı Fallout 4’e benzeten modlar yaparlardı (“Ancak çok daha iyi çalıştıracağız.” diyorlar.) Maalesef bu, muhtemelen asla gerçekleşmeyecek. Ancak biri, rüyasında görebilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ad Infinitum - 1. Dünya Savaşının Farklı Bir Teması
Yeni Kaliforniya Cumhuriyeti’ne ithafen

Bütün modu, bir kerede baştan sona çıkartacak olan ekip, aynı zamanda modu tek parça ve extra indirme gerektirmeden, yaklaşık 6 GB‘lik bir paket halinde kullanıma sunmayı planlıyor.

O zaman hazır ol!

Alpha sürümünde olan mod yapımcıları, dahili olarak harita, bug yamaları ve bazı küçük ek görevler, silahlar, vitesler, VFX, statik sanat ve yaratıklar için daha fazla yükseltme yapılmasında yardımcı olacak küçük bir grup modçunun olacağını UMUT ediyor.

Bu, her şeyin çok uzak olmadığı anlamına geliyor. Ekip, MQ05’i ve yeni hava ve füze fırlatma efektlerini ekledikten sonra çıkış tarihini yayınlayacak.

Önümüzdeki birkaç ay deli olacak.

Süper heyecanlı!

İndirmek isteyenler buraya tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilir. Unutmadan söylemem gerek, mod tam sürüme geçmediğinden dolayı halen tarih öncesi olarak adlandırdıkları beta 1.3.1 versiyonu indirmeye açık. Tam sürüm için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Geçmişe Götürecek Oyunlar

Borderlands 3