in , ,

Far Cry 5’i 10 Dakikada Bitirmek Mümkün!

Ubisoft’un 2018 içerisinde heyecanla beklenen oyunlarından biri olan Far Cry 5’in çıkış tarihinin de yaklaşmasıyla beraber birçok bilgi de gelmeye başladı. Far Cry 5, Far Cry 4’te de olduğu gibi alternatif bir sona sahip.

Hatırlarsanız Far Cry 4’te oyunun başında bize önerilen adımları görmezden gelip 15 dakika boyunca sadece kötü karakter Pegan Min ile masada oturup bekleyen oyuncular, oyunun bitiş ekranıyla karşılaşıyordu. Far Cry 5’te de durum aynı diyebiliriz. Ubisoft bu sefer de oyunlarından birine sadece dakikalar süren bir alternatif son ekledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed: Valhalla'da Ana Karakteri Canlandıran İsimler Belli Oldu!

Spoiler vermemek adına Far Cry 5’teki durumun ayrıntılarına inmeyeceğiz. Yapılması gerekenler yine size önerilenleri yerine getirmeyip sakince yerinize oturup beklemek olacak. Dileyenler aşağıdaki videodan oyunun 10 dakikalık alternatif sonunu izleyebilirler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Plus Eylül 2018 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu!

10 dakikalık sonu reddeden oyuncuları ise, yapımcı Dan Hay’in dediğine göre 25 saatlik dolu dolu bir hikaye bekliyor olacak. Oyunda bulunan birçok yan görev, oynanış süresini bu 25 saatin epey üstüne çıkaracaktır.

Far Cry 5 27 Mart‘ta PC, Playstation 4 ve Xbox ONE için çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Lethal League

RedBull Son Şampiyon’un Kazananı Belli Oldu!