in , ,

Far Cry 5’i Gaming İstanbul’da Test Edin!

Türkiye’nin en büyük oyun fuarlarından biri olan Gaming İstanbul’a çok az bir zaman kaldı. 1-4 Şubat tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek olan fuarda büyük sürprizler de bizleri bekliyor olacak.

Dünyanın en büyük oyun firmalarından biri olan Ubisoft, Gaming İstanbul’da oyuncularla buluşacak. Far Cry 5’i daha çıkmadan test etme şansını sizlere sunacak Ubisoft’un etkinlikleri bununla da sınırlı değil. Ayrıca bir diğer yeni oyunu The Crew’i oynatacak ve Rainbow Six Siege turnuvası düzenleyecek olan Ubisoft, oyunculara oldukça keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor.

Rainbow Six Siege turnuvası 3-4 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ödülü henüz açıklanmasa da arkasında Ubisoft olunca ödülün büyük olduğu anlaşılıyor.

Bunun yanında Gaming İstanbul başka bir çok turnuvaya daha ev sahipliği yapacak. Ayrıca oyunların dışında cosplay yarışması da olacak. Toplam 10.000 TL ödüllü cosplay yarışmasında oldukça güzel çalışmalar görmeyi umuyoruz.

Only A Gamer olarak bizler de Gaming İstanbul fuarında olacağız. Sizleri de orada görmekten mutluluk duyarız.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

Bir Tutku: Video Oyun Fotoğrafçılığı

Far Cry 5’in Sistem Gereksinimleri Ve Özellikleri