in , ,

Far Cry 6’nın Kapak Fotoğrafı ve Bilgileri Ortaya Çıktı!

İlk Far Cry 6 Sızıntısı Geldi!

Ubisoft‘un popüler FPS serisi Far Cry‘ın yeni oyunu olması beklenen Far Cry 6 hakkında şu ana kadar herhangi bir bilgimiz bulunmamaktaydı. PlayStation Store Hong Kong, Far Cry 6′yı yanlışlıkla listeledi. Listelenme kısa süre içerisinde kaldırılsa da kapak fotoğrafı ve ilk bilgiler ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.

Resim: PlayStation Store Hong Kong

PlayStation Store Hong Kong’tan sızan kapak fotoğrafı ve bilgilere göre ilk olarak kötü karakterin belli olduğunu söyleyebiliriz. Far Cry 6’nın Villain dediğimiz kötü karakterinin Breaking Bad‘in Gus Fring‘i başarılı aktör Giancarlo Esposito tarafından canlandırılacağı belli oldu. Esposito, Far Cry 6’da Anton Castillo isimli bir diktatör askeri örgüt lideri olarak karşımıza çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SPIDER-MAN'IN ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

Sızan PlayStation Store sayfasında oyunun çıkış tarihinin 18 Şubat 2021 olarak açıklandığı bilgisi de büyük önem taşımakta ancak bu tarihin Ubisoft tarafından resmi bir açıklama gelmeden tam doğru olduğunu söylemek yanlış bir yaklaşım olacaktır.

Sızan diğer bilgilere göre ana karakterimizin adı Dani Rojas olacak ve Anton Castillo isimli diktatörün örgütüne karşı bir mücadeleye gireceğiz. Oyun Yara isimli hayali bir ülkede geçecek ve ülkenin metropol şehri Esperanza‘yı, sahilleri, ormanları ve birçok mekanı keşfedeceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat 11 The Game Awards'ta Duyurulabilir!
Resim: Ubisoft

Listelenme sonrası sızan bir diğer bilgi ise oyunun PlayStation 4‘e de çıkış yapacağı ve konsolunu yükseltmek isteyen oyuncuların ücretsiz olarak PlayStation 5‘e oyunu aktarabileceği oluyor. Eğer bu bilgi doğruysa önümüzde çıkacak çoğu oyunun bu şekilde bir yükseltme fırsatı sunacağını söylememiz mümkün olabilir.

Far Cry 6 ile alakalı resmi bilgilerin ve detayların 12 Temmuz 2020‘de Ubisoft tarafından düzenlenecek ”Ubisoft Forward” etkinliğinde açıklanması bekleniyor. Siz Far Cry 6 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Epic Store’da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu!

Crysis Remastered’ın Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!