in , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE HARİKAHARİKA

Far Cry 6’nın Türkçe Dublajlı Fragmanı Hazırlandı!

Ubisoft tarafından 12 Temmuz 2020 Pazar günü düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde öncesinde kapak görseli ve ilk bilgileri sızan Far Cry 6‘nın duyuru fragmanı paylaşılmıştı. Paylaşılan bu fragmana TanProduction adlı ekip tarafından Türkçe Dublaj hazırlandı. Detaylar haberimizde.

Ubisoft’un popüler serilerinden olan Far Cry serisinin yeni oyunu olacak Far Cry 6 hakkında önce kapak görseli ve ilk bilgileri aldık. Daha sonra ise Ubisoft Forward etkinliğinde detayları öğrendik. Far Cry 6’da en çok dikkat çekenlerden biri ise Villain karakter olacak olan Breaking Bad‘in Gus Fring‘i Giancarlo Esposito‘nun Anton Castillo adında bir diktatörü canlandıracak olmasıydı. Bu haberi ilk sızıntıdan öğrenmiştik. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Destiny 2 İçin Resmi Gameplay Videosu Yayınlandı

Bu sızıntıdan sonra oyununun merakla beklenen fragmanı bizlerle paylaşıldı. Paylaşılan bu fragman doğal olarak İngilizce olarak hazırlanmıştı. Birçok oyun ve film için dublaj videoları hazırlayan ve kanallarında paylaşan TanProduction ekibi Far Cry 6 için de vakit kaybetmeden bir Türkçe Dublaj çalışması hazırladı. Oyundaki karakterlerden Anton Castillo’yu Sinan Divrik; Diego Castillo’yu ise Tan Şahinkanat seslendiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Far Cry 5'in Sistem Gereksinimleri Ve Özellikleri

Oyun ve filmlerde yerelleştirmenin bizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Oyunun fragmanının çıkış tarihinden hemen sonra TanProduction ekibinden hızlı ve kaliteli bir çalışma gelmesi oyuncular için gurur verici olsa gerek. İşte TanProduction ekibi tarafından hazırlanan Far Cry 6 Türkçe Dublajlı Fragman!:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dogs Legion’dan Yeni Oynanış Videosu!

Ghost of Tsushima’nın Çıkış Fragmanı Paylaşıldı!