in , ,

Far Cry: New Dawn Duyuruldu!

Ubisoft’un popüler açık dünya FPS serisi Far Cry’ın geçtiğimiz günlerde The Game Awards’ta yeni oyununun duyurulacağı haberini almıştık. Beklediğimiz The Game Awards sonunda gerçekleşti ve yeni Far Cry oyunu duyuruldu. Far Cry’ın yeni oyunu Far Cry: New Dawn olacak.

Far Cry bizlere sunduğu başarılı açık dünya FPS deneyimi ve başarılı kötü karakterleri ile gönlümüzde özel bir yere sahipti. Far Cry 3’ten Vaas, Far Cry 4’ten Pagan Min ve Far Cry 5’ten Joseph Seed bizlere mükemmel kötü karakter deneyimi yaşatmıştı. Far Cry 3’ün başarısından sonra 4. oyun ile düşüşe geçen Far Cry serisi 5. oyun ile birlikte düşüşü toparladı ve yükselmeye başlamıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  THE DIVISION 2'DEN OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

Far Cry 5’ten sonra gelecek yeni oyunu merakla bekliyorduk. Bizlere nasıl bir kötü karakter sunulacağı konusunda kafamızda soru işaretleri vardı. The Game Awards’ta yeni Far Cry oyununun duyurulacağı haberini aldıktan sonra yüzlerimiz güldü ve 7 Aralığı beklemeye koyulduk. Sonunda o gün geldi çattı ve yeni Far Cry oyunu, Far Cry: New Dawn duyuruldu.

Far Cry: New Dawn bizlere 5. oyundaki felaketten sonra geçen kıyamet sonrası bir dünya sunacak. Kıyamet sonrası biraz daha karanlık bir dünya beklerken işler Far Cry evreninde değişmiş. Bizleri daha renkli bir dünya karşılıyor ve bu dünyada maceraya dalıyoruz. Oyunda kötü karakter olarak karşımıza Far Cry 5’ten tanıdığımız haydut grubu Highwaymen’in liderleri Mickey ve Lou çıkıyor. Fragmanın sonunda Joseph Seed’i görüyoruz yani bu demek oluyor ki bu oyunun Joseph Seed ile ilgisi mutlaka olucak. O zaman buyursunlar işte Far Cry: New Dawn’ın oynanış fragmanı:

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılın Oyunu God of War Oldu!

Hangi Oyunların Kitabı Olduğunu Bilebilecek Misin?