in

Feyza İçin El Ele

Herkese selamlar Only A Gamer takipçileri. Hepinizin bildiği üzere sayfamız, haber kategorisinde oyun ve teknoloji konuları üzerinde yoğunlaşmakta. Bu haberimiz diğer bütün haberlerden daha çok önem taşımakta.

Hepimiz evimizde rahat rahat oyun oynayabiliyor, istediğimiz zaman bu bahar ayında mis gibi dışarı çıkıp eğlenip, gezip tozabiliyoruz. Bazen gereksiz konularla moralimizi bozabiliyoruz. Peki hiç düşündük mü? Rahat rahat oyun oynayamayan, istediği zaman mis gibi dışarı çıkıp gezip tozamayan, moralinin iyi olması için bir sebebi bile zor bulabilen kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, ağabeylerimiz, ablalarımız yok mu? Tabii ki de var. Feyza arkadaşımız da istediği şeyleri rahatça yapabilmek isteyen bir arkadaşımız. Bu yolda amacına ulaşması için bizlerin yardımına ihtiyacı var.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 4'ün Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta Easter GamersTv kanalından tanıdığımız Mete Özbey ”Feyza İçin El Ele” adlı bir video paylaştı. Bu videoda Feyza arkadaşımızın tedavi masrafları için ciddi miktarda paraya ihtiyaç olduğu ve bu paranın bizlerin desteğiyle toplanabileceğini açıklamakta Mete Özbey.

Kısaca açıklamak gerekirse Feyza arkadaşımız, tıp dilinde Nöromusküler Hastalıklara giren bir hastalığa sahip: Kas zayıflaması. Bu hastalık Feyza arkadaşımızın hareketlerini kısıtlamakla kalmayıp, bazı aletlere bağlı olarak yaşamasına neden oluyor. Gerçekten bunun ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. İyi bir haber var ki Feyza’nın hastalığının tedavisi zor da olsa bulunmuş. Bir yöntem denenmiş ve etki göstermeyi başarmış ancak bu yöntem maddi olarak yüksek bir miktar para istiyor. Bunun içinde Feyza’nın bizlerin desteğine ihtiyacı var.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Top Trumps Turbo

Videoda yapılan açıklamada, Easter GamersTv’nin Twitch kanalında Mete Özbey tarafından yapılan yayınlarda, bir hafta boyunca atılan bağışların hepsi Feyza’nın tedavisine harcanacak. Daha fazla bilgiyi aşağıdaki videodan alabilirsiniz. Videonun açıklama kısmını okumayı da unutmayın sevgili dostlar. Kendinize çok iyi bakın, duyarlı olmayı unutmayalım. Bu hastalıklar ve zorluklar bir gün hepimizin başına gelebilir. Feyza İçin El Ele!

Easter GamersTv Twitch Adresi- https://www.twitch.tv/eastergamerstv

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Frostpunk İncelemesi

Dota 2 | 7.14 Güncelleme Notları