in , ,

Fifa 19’un Fragmanı Yayınlandı

E3 2018 etkinliğinde Electronic Arts, yaptığı konferansta FIFA 19 ile alakalı birkaç bilgi verip oyunun şampiyonlar ligi temalı bir fragmanını biz oyunculara sundu. PES serisinin yıllardan beri sahip olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi lisans süresinin sona ermesiyle kolları sıvayan EA, hepimizin tahmin ettiği gibi Şampiyonlar Ligi’ni FIFA 19’da bizlere sunacak.

BAŞKA NELER VAR?

Electronic Arts, E3 konferansında bunlar dışında birkaç bilgiyi daha bizlere sundu. Oyun fiziklerinin her sene daha da geliştirildiği ve bu oyunda da gerçekçi fiziklerin olacağı bilgisi verildi. Şampiyonlar ligiyle öne çıkan FIFA 19’da 17 ile başlayan Alex Hunter macerası, bu oyunda şampiyonlar ligi ile son bulacak. Fragmanda Ronaldo ve Neymar’ı görüyoruz. Bu da demek oluyor ki EA yine büyük isimlerle anlaşmış ve hala Ronaldo’yu elinde tutuyor. Kapakta yine büyük ihtimalle Ronaldo’yu göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Taktik Savaşları İçin Dereceli Özelliği Açıldı!

Oyunun çıkış tarihi de verilen bilgiler arasındaydı. Oyun 28 Eylül 2018 tarihinde biz oyunculara sunulacak ve Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında kendine yer bulacak. Oyunla ilgili verebileceğim en üzücü bilgi ise, oyunun standart sürümünün 359 TL ve Şampiyonlar sürümünün ise 450 TL olması. Tabii ki de bunlar ön sipariş fiyatları. Oyun çıkınca bu fiyatlar nasıl değişecek hep birlikte göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  E3 2019 Ubisoft Konferansında Neler Oldu?

Siz FIFA 19 hakkında ne düşünüyorsunuz? Pes artık FIFA karşısında yenildi mi? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Oyunun fragmanını izlemek isteyenler için şöyle bırakayım:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam Yasa Dışı Ve Troll İçerikli Oyunları Mağazadan Kaldırdı

Yeni Star Wars Oyunu – Jedi: The Fallen Order