in , ,

FIFA 21 Demo Sürümü Oyunculara Sunulmayacak!

FIFA 21 Demo Sürümü için kötü haber geldi. FIFA serisi, şu ana kadar demo sürümleriyle birlikte oyunculara oyunu deneme imkanı sunuyordu. FIFA 21′de ise bu fikir değişti ve Electronic Arts, demo sürümünün sunulmamasına karar verdi. Detaylar haberimizde.

FIFA 21 Demo Sürümü

Electronic Arts’ın spor oyunları üzerine çalışan markası EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 21 için demo sürümün gelmeyeceği açıklandı. Şirket, demo sürümünün sunulmama kararını,  mevcut nesil ve yeni nesil tam sürümlerin en iyi oyuncu deneyimi sağlanması için hazırlanmasına zaman ayırmak için aldığını açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS ProArt PA90, Good Design 2019’da ödül kazandı

FIFA 21 demo sürümü olmayacak ancak Electronic Arts’ın abonelik sistemine dayalı oyun servisi hizmeti EA Play aboneleri 1 Ekim’den itibaren oyunu 10 saat süre sınırı olmak üzere ücretsiz olarak deneyimleyecek. Bu bağlamda FIFA 21 demo bekleyen kullanıcılar EA Play hizmetine yönelebilirler.

FIFA 21’de kariyer modunda birtakım geliştirmeler mevcut olacak. Kariyer modunda oynanan maçlar simüle edilebilecek ve istendiği zaman kontrol ele alınabilecek. Sokak futboluna da FIFA 21’de önem verilecek. Oyunun FUT(FIFA Ultimate Team) için Co-op özelliği de FIFA 21’de yer alacak ve arkadaşlarınızla birlikte Co-op görevleri yapabilecek ve karşılaşmalara girebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  MSI 2019 Yarı Final Karşılaşmaları Belli Oldu!

FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 21, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 9 Ekim; PlayStation 5, Xbox Series X/S için ise konsolların çıkış yapmasıyla piyasaya sunulacak.

Siz FIFA serisi ve yeni oyunu FIFA 21 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marvel's Spider-Man: Remastered

Marvel’s Spider-Man: Remastered Dijital Olarak Satılacak!

Quantum Error Xbox Series

Quantum Error Xbox Series Konsollarına da Gelecek!