in , ,

FIFA eŞampiyonlar Ligi Başlıyor!

3 temsilcimizin bulunduğu FIFA eŞampiyonlar Ligi hakkındaki detaylar!

Temsilcimizin bulunduğu FIFA eŞampiyonlar Ligi için geri sayım başladı. Türkiye’mizi temsil etmek üzere Futbolist oyuncusu Emre “Riv9” Kayır, İsmail Can “isopowerr” Yerinde ve Göztepe Gaming oyuncusu Mert “iMertAL” Altıntop dünyada en iyi 64 FIFA oyuncusunun arasına girmeyi başararak eŞampiyonlar Liginde bizi temsil edecek.

2-3 Mart tarihlerinde gerçekleşen zorlu elemeler sonucunda sadece 64 oyuncu ilk aşamaya katılmaya hak kazandı. İlk aşamanın en iyi 64 oyuncusu 26 – 27 Nisan tarihlerinde İngiltere’de Manchester eyaletinde gerçekleşecek canlı bir etkinlik ile karşı karşıya gelecek. Oynanan müsabakanın sonucunda sadece 8 oyuncu eŞampiyonlar Ligi’ne katılma bileti kazanabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rage 2'nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Finale katılmaya hak kazanan 8 oyuncu Şampiyonlar Ligi Finali’nden bir gün önce Madrid’de karşı karşıya gelecek. Madrid’deki karşılaşma, şampiyonu belirleyecek karşılaşma olacak. eŞampiyonlar Ligi’ni kazanan oyuncu 280.000$‘lık ödül havuzunun 100.000$‘lık çoğunluğunu ve 850 FIFA 19 Uluslararası Seri Puanını kazanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Oddworld: Abe's Oddysee GOG'da Ücretsiz Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VFŞL Transferler ve Oyuncu Kontratları Hakkında Tüm Gelişmeler

Riot Games, 13 Yıl Sonra Logosunu Değiştirdi!