in , ,

Final Fantasy VII Remake İçin Yeni Fragman Paylaşıldı!

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun serisi Final Fantasy‘nin 7.oyunu olan Final Fantasy VII, Square Enix tarafından PlayStation 4 için remake sürecinden geçiyor. Oyunu sıfırdan modern tekniklerle geliştiren Square Enix, hayranları kendisine çekmeyi başardı. Final Fantasy VII Remake için, oyunun tema müziğini ve oyun hakkında daha fazla bilgiyi içeren yeni fragman paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Orijinal oyun Final Fantasy VII, 1997 yılında PlayStation için piyasaya çıkmıştı. Yıllar sonra Square Enix, oyunu yeni modern tekniklerle, güncel tutmak amacıyla Capcom‘un Resident Evil için izlediği yolu kullanarak sevilen oyun Final Fantasy VII için remake çalışmalarına başladı. Oyunun çıkışı yaklaşırken yeni bilgiler ve fragmanlar gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni fragmanda tema müziğini dinliyoruz. Oyunun tema müziği, şirket ile çalışmayı bırakmış Nobuo Uematsu tarafından bestelenmiş. Parçanın ismi ise ”Hollow’‘ olarak belirlenmiş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Tomb Raider Oyunu Yarın Tanıtılıyor!

Yeni videoda aynı zamanda oynanış ve karakterlere dair görüntüler izliyoruz. Cloud karakterini Honey Bee Inn‘deki  elbiseli halini videoda görebiliyorsunuz. Bunun dışında RED XII, karakterine de yer verilmiş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pubg Lider Koltuğunda!

Final Fantasy VII Remake, 10 Nisan 2020 tarihinde PlayStation 4 platformu için çıkışını yapacak. İşte oyun için yayınlanan yeni fragman:

İNGİLİZCE

JAPONCA

TEMA MÜZİĞİNİN KAMERA ARKASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apex Legends 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Disintegration’ın Açık Betası Bugün Başlıyor!