in , ,

Firewatch’ın Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Valve’in 2018 yılında satın aldığı Campo Santo tarafından geliştirilen Macera ve yürüme simulatörü türü Firewatch’ın Switche geleceği bilgisi onaylanmıştı. 2018’in bahar aylarında switche çıkış yapacağı düşünülen oyun 17 Aralık’ta Nintendo Switch için çıkış yapacak. Firewatch’ın hikayesi ise Steam’e göre şu şekilde:

Yıl 1989. Adı Henry olan bir adamsınız ve Wyoming kırsalında yangın gözetleme işi yapmak üzere kargaşa dolu yaşamınızı bırakıp buraya gelmişsiniz. Bir dağın tepesine konmuşsunuz, duman çıkan bir yer var mı diye bakıp kırın güvenliğini sağlıyorsunuz. İşiniz bu. Özellikle sıcak ve kurak yaz aylarında herkes diken üstündedir. Delilah adındaki şefinize her zaman küçük bir el telsizi ile ulaşabilirsiniz. Geride bıraktığınız dünyayla tek bağınız bu alet. Ama kuleden dışarıdaki dünyaya bakınca garip bir şey dikkatinizi çektiği zaman vahşi ve bilinmeyen bir hayatı keşfedeceksiniz, karşınıza sorular çıkacak ve sahip olduğunuz yegane anlamlı ilişkiyi kuracak ya da yok edecek seçimler yapacaksınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dark Horse, Dota 2 İçin Çizgi Roman Çıkaracak!

Firewatch biz oyunculara, bizler keşfettikçe genişleyen ıssız bir yaşam alanı, yaptığımız seçimlere göre yön alan güzel bir hikaye, sır ve macera dolu bir deneyim sunuyor. Merak edenler için oyunun sistem gereksinimleri ve fragmanını bırakıyorum.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Valorant Drop Nasıl Düşer, Kapalı Betaya Nasıl Girilir?

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

https://www.youtube.com/watch?v=4DlPpea6-2M

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dual Universe 2 Yılın Ardından Alfa Sürecine Girdi!

Mount And Blade II: Bannerlord’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!