in , ,

Flash Wolves 7. Kez LMS Şampiyonu!

Flash Wolves, LMS’te 7. şampiyonluğunu kutluyor!

LMS (League of Legends Master Series), Tayvan ligi sona erdi ve şampiyon yine Flash Wolves oldu. 2016 senesinden beri yaz ve kış mevsimi olmak üzere tüm kupaları toplayarak buraya kadar gelen Flash Wolves, favori olmamasına rağmen finalde MAD Team‘i ezdi geçti. Flash Wolves’un ligi 9 galibiyet, 5 mağlubiyet ile 2. sırada bitirmesi seyircilerde “Flash Wolves’in yıkılacağı sene bu sene mi?” sorusuna sebep oldu. MAD Team‘in ligde gösterdiği mükemmel takım oyunu ve bireysel performansları ile LMS 2019‘un lig döneminde 11 galibiyet, 3 mağlubiyet ile ligi 1. bitirmesini sağladı. Ligi 1. sırada bitiren MAD Team, LMS 2019‘un favorisi olarak görülmesine rağmen Flash Wolves kendini ve yapabileceklerini gösterdi.

Seriyi 3-0 gibi net bir skorlar kazanan Flash Wolves‘ta 3 maçta da mükemmel bir performans sergileyerek 2 maçta MVP seçilen üst koridor oyuncusu FW Hanabi oldu. 3 maçta yine mükemmel bir performans sergilemesine rağmen sadece 1 maçta MVP seçilen orta koridor oyuncusu FW Reather’in bu 3 maçta emeği çok oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  RedBull Son Şampiyon'un Kazananı Belli Oldu!

1. MAÇ / MAD Team-Flash Wolves

İlk maç başladığında sezon içerisindeki veya playofflardaki MAD Team‘den eser yoktu. Oyun boyunca hiçbir orman baskınına cevap veremeyen MAD Team, şampiyonluk yolundaki ilk maçı Flash Wolves‘a kaptırdı. Böylece durum 1-0 oldu. FW Hanabi bu maçta MVP seçildi.

2. MAÇ / Flash Wolves-MAD Team

İlk maçı kaybederek 1-0 geride olan MAD Team karşı bir hamle yaparak FW Bugi‘ye bu sefer Rek’sai bırakmadılar ve kendileri Rek’sai seçiminde bulundular. Her ne kadar Rek’sai seçimini kendileri yapsalar da Rek’sai’nin erken safhasını kullanamadılar ve gerekli işlevliliği gösteremediler. İlk iki maçta da çok kötü bir performans sergileyen MAD Uniboy ve MAD K belki de ligdeki en kötü iki oyunlarını oynadılar. Bu kötü performans onların 2. maçı kaybetmelerine neden oldu ve durum 2-0’a geldi.

Maç boyunca her yerde olan FW Hanabi’nin belki de en çok MVP hakkettiği maçlardan birisiydi. 8/1/9’luk bir performans sergilemesine rağmen en çok katletme katkısına sahip olan tecrübeli orta koridor FW Reather, MVP seçildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Profesyonel Esporcu, Sakatlığı Nedeniyle Oyunculuğu Bıraktı!

3. MAÇ / MAD Team-Flash Wolves

Flash Wolves herkesi şaşırtarak bir maç daha kazanıp sezonun favorisini yenerek kupayı kaldırmaya çok yakındı. Son maç, MAD Team ikinci maçta FW Reather’in yaptıklarına cevap verememelerine karşılık bu sefer de Vlademir’i seçerek karşı takımın elinden aldı. Vlademir ile seride belki de en iyi performansını sergileyen MAD Liang yine de maçı kazandırmaktan çok uzaktı. 3 maçta da karşı ormancıya hiçbir cevap veremeyen MAD Kongyue, berbat bir seri geçirdi ve evlerine 3-0’lık bir mağlubiyet ile dönmek zorunda kaldılar.

Flash Wolves bir kere daha ligin en iyisi olduğunu kanıtladı. 3. maçta yine takımına takım savaşlarında ultisi ve bireysel oyunu ile çok katkı sağlayan FW Hanabi, MVP seçildi.

Flash Wolves Kadrosu:

MAD Team Kadrosu:

 

5 Efsanevi Oyun Sinematik Fragmanı!

LLA’in İlk Şampiyonu Belli Oldu!