in , ,

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Football Manager 2021 çıkış tarihi duyuruldu. Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak oyun duyuruldu. Merakla beklenen yeni Football Manager oyunu, Football Manager 2021’in çıkış tarihi de verildi. Detaylar haberimizde.

Football Manager 2021

Yılların eskitemediği futbol menejerlik oyunları arasında en çok tanınanı FM serisinin yeni oyunu FM 2021 geliyor! Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak FM 2021, adı üstünde bir menejerlik oyunu. Türkçe tanımını yapacaksak istediğiniz herhangi bir takımın teknik direktörlüğünü üstleniyorsunuz. Bir takım yönetmek tabii ki de kolay değil. Takımınızı her yönden karşılaşmalara hazırlamaları, transfer piyasasını takip edip yeni oyuncular kazanmalısınız. Kulübünüzü ligde en üst sıraya çıkarıp şampiyonluklar getirmelisiniz. Tüm toplar sizin elinizde!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LCS'te Yarı Finalistler Belli!

FM 2021 Çıkış Tarihi

Yeni Football Manager oyunu, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak. Oyun, ilk olarak 24 Kasım’da PC platformu için piyasaya sunulacak. Ardından Xbox platformları için Aralık ayında gelecek. Xbox platformları arasında cross-save özelliği yer alacak bu sayede platformlar arası save kaydetme ve aktarma fırsatına sahip olunacak. Ayrıca Football Manager 2021 Touch ve Football Manager 2021 Mobile sürümleri hakkında yapılan resmi açıklama şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Far Cry Oyunu The Game Awards'ta Tanıtılacak!

”Football Manager 2021 Touch (iOS ve Android) ve Football Manager 2021 Mobile (iOS ve Android) için tam çıkış ayrıntıları yakında sunulacaktır ve Nintendo Switch için Football Manager 2021 Touch’ın Aralık’ta seriyi tamamlaması beklenmektedir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doom Eternal Xbox Game Pass

Doom Eternal Xbox Game Pass Sistemine Geliyor!

En Garip 7 Oyun Başarımı