in , ,

Fortnite 2.Bölüm: 2.Sezon Yayınlanma Tarihi Belli oldu!

Epic Games tarafından geliştirilen ve günümüzde popülerliğini hala koruyan Battle Royale oyunlarından olan Fortnite, 2.bölümün ilk sezonunu geride bırakmaya hazırlanıyor. Fortnite‘ın resmi Twitter adresinden yaptığı paylaşımda  Fornite‘ın resmi sitesinde 2.bölüm 2.sezonun yayınlanma tarihinin duyurulduğunu açıkladı. Detayler haberimizde.

İlk olarak 21 Temmuz 2017‘de piyasaya sürülen Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirildi ve Teen Choice En İyi Video Oyun Ödülü‘ne sahip oldu. Rakibi PUBG‘yi geride bırakarak hızla yükselen oyun, 2.bölümünün ilk sezonunu geriye bırakmaya hazırlanıyor. 2.bölümün 2.sezonu, Fortnite’ın resmi sitesindeki duyuruya göre 20 Şubat olarak belirlendi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Terra Lander

Bunun yanında yapılan duyuruda 11.50 güncellemesi ile birlikte Unreal Engine’in Chaos Fizik Sistemi’ne geçiş yapılacağı yer alıyor. Yapımcılar, Fortnite’ı Fortnite gibi hissettirme amacındalar ve yeni bir fizik sistemine geçiş yapılacak. Sezon bitmeden önce de ek Son Şans Görevleri ve iki hafta sürecek bir etkinlik başlatılacak. Fortnite’ın sitesinde yer alan haberin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Cave Story+ Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Siz Fortnite 2.bölüm 2.sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19 Epic Store’da Ücretsiz Olacak!

https://oagtr.com/anasayfa/gist-gaming-istanbul-2020-basliyor/

GİST (Gaming İstanbul) 2020 Başlıyor!