in , ,

Fortnite Battle Royale Mobil Cihazlara Geliyor!

PUBG ile büyük kıyasıya içinde olan ve ücretsiz olmasıyla oldukça ilgi toplayan Fornite Battle Royale, cep telefonlarımıza da geliyor. Epic Games’in yapımcılığını yaptığı Fornite, ilk önce iOS için daha sonra Android için çıkış yapacak.

Çapraz platform olarak oynanacak Fornite Battle Royale mobil versiyonu için yapılan açıklama şu şekilde:

“Merhaba Fortnite’çılar!

Fortnite Battle Royale mobil cihazlara geliyor! PlayStation 4’ten, Xbox One’dan, PC’den ve Mac’ten tanıdığınız aynı 100 oyunculu Fortnite artık telefonlarda ve tabletlerde. Oynanış aynı, haritalar aynı, içerik aynı. Haftalık güncellemeler bile değişmeyecek! Pazartesi gününden itibaren iOS Davet Etkinliği için kayıt olabilirsiniz. Android desteği de önümüzdeki birkaç ay içinde gelecek.

Sony’deki dostlarımızla ortaklığımız sayesinde, Fortnite Battle Royale Playstation 4, PC, Mac, iOS ve gelecekte Android platformları arasında platformlar arası oynamayı ve ilerleme kaydını destekleyecek. Yani oyunu farklı cihazlarda oynayan oyuncular da bir araya gelip ekip kurabilecek.

Oyunların geleceğinin bu doğrultuda yattığına inanıyoruz. Yani oyunu tüm platformlarda aynı şekilde, konsol kalitesindeki grafiklerle, nerede ve ne zaman isterseniz oynayabilmelisiniz.

DAVET LİSTESİNE KATILMAK İÇİN PAZARTESİ GÜNÜ KAYDOLUN

12 Mart Pazartesi gününden itibaren iOS Davet Etkinliği için www.Fortnite.com adresinden kayıt olabilirsiniz. E-posta davetleri kısa süre sonrasında gönderilmeye başlayacak. Davet edildiğinizde, size oyunu App Store’dan indirebilmeniz için bir bağlantı gönderilecek. Hemen davetiye alamazsanız üzülmeyin, önümüzdeki aylar boyunca düzenli olarak oyuncu ekleyeceğiz. Epic’ten davetiye alan oyunculara, arkadaşlarıyla paylaşmaları için davet kodları da gönderilecek. Katılmak için internet bağlantısı ve iPhone 6S/SE’ye, iPad Mini 4’e, iPad Pro’ya, iPad Air 2’ye, iPad 2017’ye ya da daha yeni bir cihaza kurulu iOS 11 gerekiyor.

Hafta başında daha fazla bilgi paylaşacağız, takipte kalın. Savaş Otobüsü’nde görüşürüz!

Fortnite Ekibi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valve, Artifact Hakkında İlk Detayları Paylaştı!

BOO! GREEDY KID İNCELEMESİ