in , ,

Fortnite Bölüm 2: Sezon 3 İkinci Defa Ertelendi!

Epic Games’in Battle Royale modunda büyük ses getirmiş ve güncellemelerini hala düzenli olarak almaya devam eden oyunu Fortnite‘ın 2.Bölümü’nün yeni sezonu için kötü haber geldi. Bölüm 2: Sezon 3, ikinci defa ertelendi. Detaylar haberimizde.

Epic Games‘in popüler oyunu Fortnite, yeni bölümler ve sezonlar ile kendini geliştirmeye ve oyunculara özgün, kaliteli ve dikkat çekici içerikler sunmaya devam ediyor. Son zamanlarda Travis Scott konseri ve Tenet filminin fragmanını canlı gösteren oyun, özgün bir projeye imza atarak oyuncuların ilgisini çekmişti. İlgileri toplamasına rağmen Bölüm 2’nin sezonlarında sürekli erteleme haberi ile karşılaşıyoruz. Bundan 4 ay önce Bölüm 2’nin ilk sezonunda da ertelenme haberleri ile karşılaşmıştık. Sezon 3’e gelirken ertelenme haberleri gelmeye devam ediyor. Normal şartlarda ertelenmiş haliyle 30 Nisan ile 4 Haziran arası başlaması planlanan Sezon 3, yine ertelendi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games'in Bir Sonraki Haftaya Sunacağı Ücretsiz Oyun Belli Oldu!

Fortnite Bölüm 2: Sezon 3, yapılan yeni açıklamaya göre 11 Haziran 2020‘de başlayacak. Sezon 2’nin bitişi şerefine düzenlenecek etkinlik ise 6 Haziran 2020 Türkiye saati ile 21.00‘da başlayacak ve sezon resmi olarak sonlandırılacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Crash Team Racing: Nitro-Refueled'dan Yeni Haberler!

Siz Fortnite ve Sezon 3’ün ertelenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nvidia Valorant İçin İlk Sürücü Güncellemesini Sundu!

Ark: Survival Evolved Bir Sonraki Hafta Ücretsiz Olabilir!