in , ,

FORTNITE MOBİL’İN ANDROID SÜRÜMÜ İÇİN HEDEF BU YAZ

Epic Games tarafından geliştirilen ve ücretsiz battle royale oyun moduyla birlikte bütün dünyayı kasıp kavuran başarılı yapım Fortnite, PC’de yakaladığı başarının ardından IOS sürümü ile de kendinden çokça söz ettirmişti. IOS sürümünde yakaladığı başarıdan sonra Android kullanıcıları Fortnite Mobil’in Android sürümünü beklemekteydi. Android sürümünü bekleyen oyuncular için güzel haber geldi. Fortnite Mobil’in Android sürümü için hedef bu yaz.

An itibariyle (18.05.2018) Fortnite Ekibi tarafından Epic Games’in resmi sitesinde bir duyuru yazısı paylaşıldı. Yazı genel olarak Fortnite’ın mobildeki durumunu ve yeni gelecek özellikleri anlatıyor. Bu yazıda en çok dikkat çeken şey ise Android sürümü için hedeflenen zamanın bu yaz mevsimi olması.

Epic Games, yazısında Android sürümü için hedeflenen zaman dışında, kişiselleştirilebilir gösterge paneli, sesli sohbet, oynanış ve kontroller, yükleme boyutu ve güncelleme süreci, oyun performansı, istatistikler ve son olarak dengelilik konularında oyunculara yeni bilgiler veriyor. Yazıyı okumak isteyen takipçilerimiz, yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Fortnite Android sürümüyle birlikte neredeyse her platformda kendisine yer bulmuş olacak. Twitch dünyasının her yerini ele geçirmeyi başaran Fortnite şu an Twitch’te 270.665 izleyici sayısına sahip ve birinciliği elinde tutuyor. Bakalım Epic Games gelecekte ne gibi adımlar atıp oyununu daha da geliştirecek.

Siz Fortnite Mobil hakkında ne düşünüyorsunuz? Android sürümü çıkınca indirecek misiniz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazla haber için Only A Gamer’ı takip etmeyi unutmayın.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Metro Exodus Çıkış Tarihi Ertelendi

CS:GO 19 Mayıs 2018 Güncellemesi