in , ,

Fortnite’a Gelecek Hesap Birleştirme Özelliği Ertelendi!

Epic Games tarafından geliştirilen popüler oyun Fortnite, rakiplerini geride bırakarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Epic Games’in Eylül 2018’de açıkladığı farklı cihazlar üzerinden Fortnite oynayan oyuncular için ilaç gibi gelecek Hesap birleştirme özelliği, 2019 yılına ertelendi.

Epic Games, Eylül ayında hesap birleştirme özelliğini resmi olarak duyurmuştu. Fortnite’ı farklı cihazlar üzerinden oynayacak kullanıcılar, her yeni cihaz için yeni bir kullanıcı hesabı açmaları gerekiyordu. İşte farklı cihazlarda Fortnite keyfi yaşamak isteyen oyunculara ilaç gibi gelecek bu sistem 2019’a resmi olarak ertelendi. Epic Games geçtiğimiz günlerde yaptığı topluluk güncellemesinde bir açıklama yaptı. Açıklamada teknik aksaklıklar nedeniyle hesap birleştirme özelliğinin 2019 yılına ertelendiğini duyurdu. Bu özelliğin tam olarak test edilip sorunsuz bir şekilde çıkması için elinden geleni yapan Epic Games’in Fortnite için hesap birleştirme özelliğini 2019 yılının hangi ayında çıkaracağı hakkında ise herhangi bir bilgi henüz yok. İşte Epic Games’in resmi açıklaması:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pokemon Go PVP Modu Yakında Bizlerle!

‘’Devam etmekte olan bazı teknik aksaklıklardan dolayı Hesap Birleştirme özelliğini önümüzdeki yıla ertelemek durumunda kaldık. Oyuncularımızın satın aldıkları içerikleri birincil hesaplarına aktarma taleplerini yerine getirmeden önce bu işlemin her yönüyle test edildiğinden ve doğru bir şekilde çalıştığından emin olmak istiyoruz. Özelliği hayata geçirme zamanı yaklaştığında bu gelişmeden sizleri de haberdar edeceğiz. Özellik geldiğinde ise hazırladığımız internet sayfasından işlemin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz!’’

Umarım bu özellik 2019’un yılının başlarında biz oyuncularla buluşabilir. Farklı cihazlar için, özellikle Playstation 4’ten Nintendo Switch platformuna geçiş yapacak oyuncular için hesap durumu sıkıntı yaratmaktaydı. Bir an önce çıksın da hepimiz rahatlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Game Pass Sistemine 3 Yeni Oyun Daha!

Dual Universe 2 Yılın Ardından Alfa Sürecine Girdi!