in , ,

Fortnite’a Ray Tracing ve DLSS 2.0 Desteği Geliyor!

Epic Games tarafından geliştirilen ve battle royale oyun türünde dünyaca ünlü Fortnite, NVIDIA tarafında yer alan Ray Tracing ve DLSS 2.0 özelliklerine sahip olacak. Nvidia ve Epic Games, Fortnite’a Ray Tracing ve DLSS 2.0 desteğinin geleceğini oyunculara duyurdu.

Nvidia ve Epic Games ortaklığı sonucunda Unreal Engine’in yeni teknolojileri NVIDIA ortaklığında daha gelişmiş bir şekilde çıkış yapacak. Fortnite’a gelecek yeni güncellemede Nvidia’nıın başarılı özellikleri olan Ray Tracing ve DLSS 2.0, oyuna eklenecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games'ten Türk Geliştiricilere Destek!

Ray Tracing ile gerçekçi yansımalar, gölgeler, çevresel perdeleme, genel aydınlatma konularında üst düzey bir kalite sunulacak. Fortnite’taki su kütlelerine ve diğer uygun yansıtıcı yüzeylere güzel, gerçekçi, son derece doğru yansımalar eklenecek. DLSS 2.0 desteği sayesinde de Ray Tracing özellikleri kullanılırken daha yüksek çözünürlüklerde daha yüksek kare hızlarına ulaşım imkanı sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  43₺'lik Ücretsiz Oyun: Deus Ex GO Ücretsiz Oldu!

Fortnite’a gelecek Ray Tracing ve DLSS 2.0 desteği, bu ay içinde çıkışını yapacak yeni güncelleme ile oyuna eklenecek ve Epic Games ve NVIDIA  iş birliği ile Fortnite, oyun deneyimi konusunda seviye atlayacak ve yeni nesle yaklaşacak.

Siz Fortnite’a Ray Tracing ve DLSS 2.0 özelliklerini gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte Fortnite RTX tanıtım fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NVIDIA, RTX 3000 Serisi Ekran Kartlarını Tanıttı!

LoL 10.18 Yama Notları Özeti | Efekt ve İstemci Güncellemeleri