in , ,

Forza Horizon 4, 7 Milyondan Fazla Oyuncu Sayısına Ulaştı!

Playground Games ve Turn 10 Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu serisi Forza Horizon, muhteşem grafikleri ile oyuncuların gözlerini kamaştırmaya hala devam eden bir seri. 2 Ekim 2018’de 4.oyununu çıkaran Forza Horizon serisinin, Forza Horizon 4 oyunu hakkında önemli bir haberimiz mevcut. Forza Horizon 4, 7 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaştı.

Forza Horizon 4, bizleri İngiltereye götürüyor. Forza Horizon 4’te en çok ilgi çeken geliştirmelerden birisi hava değişimleri. Bir çok farklı hava durumunda zorlu yarışlara katılıyoruz. Oyunun grafikleri ve yarattığı atmosfer ise ağızları şüphesiz açık bırakıyor. Forza Horizon 4 ile birlikte, arcade bir yarış deneyimi bizleri karşılıyor.

Forza Motorsport’un resmi twitter sayfasından paylaştığı bir gönderiye göre, Forza Horizon 4, 7 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Birleşik Krallıkta yayınlandığı hafta, 2 milyon oyuncu sayısına ulaşan Forza Horizon 4, büyük bir ilgi ile oynandı. Üç ay gibi bir sürede ise 5 milyonu gören oyun, şu anda resmi olarak 7 milyondan fazla oyuncuya sahip. Açıklamanın tamamı ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series S Hakkında Bildiğimiz Her Şey!

‘’2019’a ne başlangıç ama! Fortune Island güncellemesinden bir ay sonra, çıkışımızdan bu yana 7 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğumuzu kutluyoruz. Teşekkürler, Forza fanları!”

Forza Horizon 4, 2 Ekim 2018’de Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yaptı. Oyunun 260, 350 ve 400 TL’lik üç farklı sürümü mevcut. Bütçenize uygun olan sürümü alıp, sizde bu mükemmel deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VFŞL’de İlk Gün Maçları Tamamlandı

Yerli VR Oyunu Dede Korkut Chronicles Çıkışını Yaptı!