in , ,

Forza Horizon 4 İçin Planlanan Türkçe Dublaj İptal Edildi

E3 2018‘de duyurulan Forza Horizon 4 için planlanan Türkçe dublaj ve alt yazı desteğinden sadece alt yazı desteğinin verileceğini ve Türkçe dublajın iptal edildiğini Xbox TR, resmi Facebook sayfasında yayınladığı gönderi ile oyunculara bildirildi.

E3 2018‘de yapılan Forza Horizon 4 için yapılan duyurunun ardından yarış oyunlarıyla içli dışlı oyuncular, büyük bir heyecana kapılmıştı. E3‘te yapılan duyurunun ardından Twitter adresleri üzerinden bir gönderi paylaşan Xbox, oyuna Türkiye için özel dublaj ve alt yazı desteğinin oyuna ekleneceğini duyurmuştu. Büyük bir heyecanla oyunu beklerken hayallerimiz, Xbox TR‘nin resmi Facebook sayfasında paylaştığı gönderi ile birlikte suya düştü. Açıklamaya göre ellerinde olmayan teknik problemlerden ötürü dublaj ve alt yazı desteğinden sadece alt yazı desteği verilecek. Ayrıca oyunu Xbox Store üzerinden ön sipariş olarak alan oyuncuların da iade talepleri olduğu takdirde talebin kabul edileceğini de belirtiyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Disksiz Xbox One All Digital Edition!

Oyunda İngiltere’ye gidiyoruz. İngiltere’nin farklı ve güzel şehirlerinde heyecanlı yarışlar yapacağız. Oyuna eklenen en ilgi çekici olay ise hava durumu çeşitliliği. Bir sürü farklı hava koşullarında zorlu yarışlar yapacağız. Farklı hava koşulları, yarış tecrübesini farklı etkileyecek. Yağmurlu bir hava da araba kayacak, karlı bir hava da araba daha zor gidecek. Her farklı hava durumuna ait özel bir tecrübe yaşayacağız. Bunların yanında mükemmel grafikler ve açık dünya biz oyuncuları bekliyor olacak. Microsoft’un elindeki en sağlam kozlardan birisi olan Forza Horizon 4 bakalım bizlere nasıl bir oyun deneyimi sunacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077 Dinamik Hava Koşullarına Sahip Olacak!

Hüzünlü Sahnelerini Unutamadığımız 10 Oyun