in , ,

FORZA HORIZON 4 TÜRKÇE DUBLAJ İLE GELİYOR!

Microsoft’un gözde yarış serilerinden olan Forza Horizon’ın yeni oyunu Forza Horizon 4 resmi olarak Microsoft’un E3 2018 konferansında duyuruldu. Forza Horizon 4 biz oyunculara açık dünyada mükemmel arcade tarzı yarışlar yapma imkanı verecek. Online olarak mükemmel bir tecrübe yaratmak isteyen Forza Horizon 4, farklı hava koşullarıyla birlikte bu deneyimi destekleyecek. Konferansta bir adet fragman ve ardından online oynanış gösterildi. Sahneye 8 kişi çıktı ve oyunun başına geçti ancak oynanışın bu oyunculara ait olup olmadığı soru işareti çünkü hazır bir oynanış videosu koyulmuş ve bu arkadaşlar oynuyormuş gibi gösterildi sanki. En azından bana öyle geldi açıkçası.

Oyun bizleri İngiltere’ye götürüyor. Az önce de bahsettiğim gibi oyunda üstüne baya çalışılmış bir olay var: Hava değişimleri. Çok farklı hava koşullarında zorlu yarışlara gireceğiz Forza Horizon 4’te. Hem Xbox hem de PC’de oynayabileceğimiz oyun bizlere mükemmel bir açık dünya sunacak. Oyunun grafikleri ve yarattığı atmosfer o kadar güzel ki fragmanı ağzım açık şekilde izledim. Sony’nin başarılı exclusivelerinden sonra Microsoft da Forza Horizon 4 ile exclusive kalitesini biz oyunculara sunmuş oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Skull & Bones Tanıtıldı!

Oyun ile alakalı en çok dikkat çeken şey Türkçe Dublaj desteğinin sağlanacak olması. Xbox Türkiye’nin resmi Twitter sayfasında paylaştığı gönderi sayesinde oyunun Türkçe Dublaj desteğinin olacağını öğrendik. Sony Türkiye’nin başlattığı bu olay, Xbox Türkiye için de dikkate alınmış olsa gerek ki dublaj desteğini kullanmaya başlayacak. Sony’nin exclusive babalarından biri olan Uncharted serisindeki Türkçe Dublaj başarısından sonra bakalım Forza Horizon 4 bizlere nasıl bir dublaj sunacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Just Cause 4 Resmi Olarak Duyuruldu

FORTNITE BATTLE ROYALE V4.4 GÜNCELLEME NOTLARI