in , ,

KIZGINKIZGIN HARİKAHARİKA

Forza Horizon 5 Seneye Çıkış Yapabilir!

Forza Horizon 5 için oyunun çıkış zamanını da içeren yeni bir iddia ortaya atıldı. Daha önce Mass Effect Legendary Edition duyurusunu sızdıran Jeffrey Grubb, bu sefer Forza Horizon 5 hakkında konuştu. Detaylar haberimizde.

forza horizon 5

Turn 10 Studios ve Playground Games tarafından geliştirilen Forza Horizon ve Forza Motorsport serilerinden Motorsport’un yeni oyunu Temmuz ayında tanıtılmıştı. Oyuncular gözlerini yeni Motorsport oyununa çevirmişken, VentureBeat‘ten Jeffrey Grubb, Forza Horizon 5 hakkında konuştu. Xbox Empire Podcast‘inde konuşan Jeffrey Grubb, Forza Horizon 5’in yeni Forza Motorsport oyunundan daha önce çıkacağını düşündüğünü söyledi ve hatta önümüzdeki yıl çıkış yapabileceğinden bahsetti. Oyunun nerede geçeceği gibi bazı bilgileri de bildiğini söyleyen Grubb, bu açıklamayı Playground Games’in yapmasını istediğinden dolayı ilgili konuda sessiz kaldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Trials Rising Ubisoft Connect’de Ücretsiz Oldu!

Forza Horizon, Motorsport’a göre çok daha Arcade olmasıyla biliniyor. Özellikle 2018 yılında çıkışını yapan Forza Horizon 4, büyük bir başarı yakalayarak akıllara kazınan bir yarış oyunu olmuştu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Epic Store'da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu!

Geliştiricilerin şu an yeni Motorsport’un yapım sürecinde olduğu bilinmesine rağmen iddiayı doğrulayacak herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Bu haber Horizon serisini sevenler için büyük bir olay niteliği taşımakta. Bakalım geliştiricilerden yeni bir açıklama gelecek mi?

Siz ilgili haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Forza oyununun hangisi olacağını düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi sitemizde yer alan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Mobil oyun stüdyoları, birkaç yılda gelecekleri noktaya Game Factory Booster ile 6 ayda ulaşacak”

En Toxic Oyun Toplulukları