in , ,

Futbolist Planet Token İle Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı!

İlk olarak 2017 yılında dünyadan futbol ve espor gündemindeki gelişmeleri takipçilere sunmayı amaçlayan bir içerik sitesi olan Futbolist, gelişmeleri arasına bir espor kulübü olmayı koyduğundan itibaren sponsorluklarını güçlendirmeye devam ediyor. Farklı ülkelerden sponsorluk yatırımları alan Futbolist’in yeni sponsoru Asya pazarında büyük önem taşıyan bir şirketten geliyor. Futbolist Planet Token ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Planet Token, Japon bir kripto para birimi şirketi ve Asya pazarında büyük bir değere sahip. Son dönemlerde espor turnuvalarında aktif rol oynayan Futbolist’in yeni sponsorluk anlaşması Planet Token ile oldu. Bir yıllık imzalanan bu sözleşmeye göre Futbolist’in takımlarının formalarında Planet Token logoları yer alacak. Bunun yanında espor turnuvalarında ödül ve girişlerde kendi adlarını taşıdıkları kripto paralarla destek vermeyi planlıyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series X'in Yeni Korku Oyunu The Medium Duyuruldu!

Planet Token ile Futbolist’in bu sözleşmesi bir ilk değerinde. İlk defa bir kripto para birimi şirketi Türk espor kulübüne sponsorluk teklif etti. Planet Token böylece Türkiye pazarında şirket olarak kendini öne çıkarmış ve Futbolist’in kulübüne büyük bir destek sağlamış olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO, Source 2 Oyun Motoruna Geçiyor!

Futbolist, FIFA, Dota 2, PUBG, PUBG Mobile, Brawl Stars, Clash Royale, TFT ve NBA 2K oyunlarında espor faaliyetleri mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Minecraft 2020’de Kapanıyor Söylentisi Gerçek mi?

Epic Games Store’da Üç Büyük Oyun Ücretsiz Oldu!