in , ,

Galatasaray ve Beşiktaş, E-Spordaki İlk Derbilerine Çıkıyor

Futbol sahalarının iki büyük ismi Beşiktaş ve Galatasaray, E-spor sahalarında ilk kez karşı karşıya geliyor. Bir tarafta kötü bir sezon geçirmiş ve lig düşmüş Galatasaray, diğer tarafta ise bizleri Uluslararası arenalarda gururlandırmış, Wildcard turnuvasını tüyleri diken diken bir şekilde kazanmış ancak sonradan kısa bir ara vermiş Beşiktaş.

 

Galatasaray bugün gerçekleşecek olan maça üst koridorda Sergen “Broken Blade” Çelik, ormanda Mert “Xihultes” Tanrıverdi, orta koridorda Felix “Abbedage” Braun ve alt koridorda nişancı olarak Arda “Killers” Subaşı ve destek olarak Lewis “Noxiak” Felix ile çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası'nın TOP 20 Oyuncusu Belirlendi!

 

Beşiktaş tarafında ise üst koridorda Olof “Flaxxish” Medin, ormanda Can “Closer” Çelik, orta koridorda Serkan “LongB” Ülkücü ve alt koridorda nişancı olarak Mathew Luke “Deadly” Smith ve destek olarak yuvasına geri dönmüş Mustafa Kemal “Dumbeldoge” Gökseloğlu olacak. 

Beşiktaş ve Galatasarayın yanı sıra bu sezon HWA Gaming, OyunHizmetleri E-Spor, RoyalBandits ve Victorious Ace gibi takımlar da kıyasıya rekabet sürdürecek. Bugün başlayacak olan yükselme ligini buradaki twitch sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  MOBA Oyun Tarihinin En Uzun Oyunu Dün Gece Gerçekleşti!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dota 2 | 21 Haziran 2017 Güncelleme Notları

CS:GO 21 Haziran 2017 Güncellemesi