in ,

VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm sızdırıldı!

İçeriğimizde herhangi bir spoiler bulunmamaktadır.

2011 yılında yayın hayatına başlayan ve çok yüksek bütçelerle çekilen bir dizi olan Game of Thrones bir diğer adıyla Taht Oyunları dizisi, ülkemizde en çok sevilen ve konuşulan dizilerden biridir ve çok iyi bir IMDb puanına sahiptir. Yabancı diziler ülkemizde sıkça duyulmaya başlandığında ülkemizde adından en çok söz ettiren dizilerden biridir.

Kitaplardan uyarlanan Game of Thrones’un dizisi dünya çapında ilgi gördü. Dünyanın kimilerince tartışmasız 1 numarası olan Game of Thrones, 8. sezon olan final sezonuna geldi. Milyonlarca izleyeni ve seveni olan seri 8. sezon ile son bulacak. 8. sezonda sadece 6 bölüm olacağı ve 6 bölümünün de diğer sezonlardaki bölüm sürelerinden daha fazla olacağı biliniyor.

8. sezon sonunda ne olacağı herkes tarafından merak konusu. Acaba Night King mi kazanacak? Yoksa Cersie mi? Ya da Westeros mu? Yüzlerce teori üretilen bu seri, belki de bu denli bilinmezlik yaratabilecek kadar gizemli olmasından dolayı bu kadar izleyici tarafından ilgi görmüştür. Taht Oyunları her ne kadar kitaplardan uyarlama olsa da bu hayran kitlesini oluşturan şey kitap değil, dizidir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ünlü Game of Thrones Oyuncusunda Corona Virüsü Tespit Edildi!

Game of Thrones’in bitimi ile yakında The Long Night diye mini bir dizinin çıkacak olması bu dizinin sonunun, sonun bir başlangıç olduğunu gösteriyor. The Long Night dizisi ile ilgili hala birçok bilinmeyen ve soru işareti bulunuyor. İzleyicilerin ve hayranların en büyük korkusu ile The Long Night’ın Game Of Thrones etkisi yaratamayıp dizinin sönük kalması. Umarız öyle bir durum ile karşılaşmayız.

HBO’dan büyük hata!

Game of Thrones hayranlarının televizyonlarının karşısında sabırsızlıkla beklediği 8. sezon 2. bölüm sızdırıldı. Nasıl sızdırıldığı bilinmeyen bölümün sızdırılması, izleyenlerin çok canını sıktı. HBO gibi büyük bir yapım şirketinin Game of Thrones gibi dünya çapında 1 numara olan markasına leke süren bu olay, kısa süre içerisinde yayıldı. Çeşitli korsan sitelerinde dolaşan bu bölümün 540p ve 720p kalitesinde olduğu biliniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm İncelemesi (Spoiler İçerir)

8. sezonda ne olacağını heyecanla bekleyen izleyicilerin hevesini kıran bu tip olayları şiddetle kınıyoruz. Bu tarz sızıntılar dizinin itibarını zedeler. HBO başta olmak üzere bu tarz bir sızıntıya neden olmak çok büyük bir hata.

GÜNCELLEME: Game of Thrones 8. sezon 2. bölümü sızdıran kişiler belli oldu. Dünya devi bir şirketin sızdırmış olması herkesi şaşırttı. Haberin detaylarını buradan öğrenebilirsiniz: https://oagtr.com/haberler/game-of-thrones-sizintisina-dunya-devi-bir-sirket-sebep-olmus/

Bu hafta Game of Thrones’ta neler oldu, nasıl bir bölümdü? Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm inceleme yazısı Only A Gamer’da!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Senaryosu Hiç Bitmeyen 6 Oyun!

League of Legends MSI 2019’da Temsilcimiz Kimlerle Ne Zaman Maç Yapacak?