in ,

Game of Thrones’un 8.Sezon 4.Bölümünden Sahneler Sızdırıldı!

8.sezonu merakla beklenen ve dünyada büyük yankı uyandırmayı başarmış fantastik televizyon dizisi Game of Thrones, kanayan yaralarını bir türlü kapatamıyor. 8.sezonun ikinci bölümünün tamamının sızdırılmasından sonra şimdi ise, 8.sezon dördüncü bölümden 2 adet bol spoilerlı sahne sızdırıldı.

Game of Thrones, 2011’den bu yana izleyicilerin ilgisini yoğun şekilde toplamış ve büyük bir başarı yakalamıştı. 8.sezonu ile finale ulaşacak dizinin, final sezonu büyük merakla beklenmiş ve hype yaratmıştı. 1 ay önce final sezonu başladı ve izleyiciler istediklerine kavuştular ancak final sezonu oldukça olaylı geçti ve geçmeye devam ediyor. İlk şok, ikinci bölümün sızdırılması ile yaşandı. Amazon Prime‘ın Almanya sürümünde, ilk bölümü bitiren izleyiciler “Sıradaki bölümü izle” seçeneği ile karşılaştı ve sorunsuz bir şekilde bölümü izleyebildiler. Bunun üzerine bölüm çıkış saatinden çok önce sızdırılmış oldu. Daha ayrıntılı bilgi için haberimize göz atabilirsiniz. Üçüncü bölüm ise, herhangi bir sızdırılma olayı ile karşı karşıya kalmasa da görüntünün oldukça karanlık olması ve bölümün omurgası, Winterfell Savaşı‘nın beklentileri karşılayamaması sonucu oldukça kötü yorum aldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat Diablo 3 İle Tanışırsa... Redeemer Duyuruldu

Şimdi ise dördüncü bölüm ile alakalı bir şok daha yaşandı. Kaynağı tam olarak belli olmayan 2 adet bol spoilerlı sahne sızdırıldı. Twitter üzerinden, yoğun bir şekilde paylaşımları devam eden sahneler, spoiler yememek isteyen takipçilere zor anlar yaşattı. Reddit‘ten aldığımız bilgilere göre Taylandlı bir Facebook grubu bölümün ellerinde olduğunu ve para karşılığında tüm bölümü sızdırabileceklerini açıklamışlar. Only A Gamer olarak Game of Thrones hayranlarına, özellikle Twitter başta olmak üzere İnstagram, Facebook gibi mecralarda bölüm yayınlanana kadar çok dikkatli dolaşmalarını tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz Oyun: Death Goat Ücretsiz Oldu!

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm İncelemesi (Spoiler İçerir)