in ,

Gamescom 2019 Basın Özel Gününde Dikkat Çeken Gelişmeler (Sıralı Tam Liste!)

Dün gerçekleşen Gamescom 2019’un basın özel gösterimleri sonrasında önemli ve büyük haberleri sizler ile tek tek paylaşmıştık. Öte yandan etkinlikte olanlar sadece onlarla sınırlı değildi. Buyurun hep beraber basın özel gününün diğer başlıklarına göz atalım!

Disintegration Fragmanı Geldi:

Halo serisinin yaratıcılarından Marcus Lehto’nun önderliğinde geliştirilen oyun tek ve çok oyunculu modlarda bizleri değişken yer çekimi olan bölgelere taşıyor. Destiny ve Anthem’i andıran yapım sanat tarzı ve oynanışıyla ilgi çekici görünüyor.

GreedFall’un Yeni Yol Arkadaşları Yüzlerini Gösterdi:

Bilmeyenler için, önümüzdeki aylarda çıkışını yapacak olan GreedFall bir aksiyon RYO oyunu. Bu macerada yolumuza yoldaş olacak karakterlerin tanıtıldığı fragman Gamescom basın özel gününde gösterildi. Fragmana göre yol arkadaşından “daha fazlası” da olabilen karakterlerin ayrıca birbirinden bağımsız kişilikleri de bulunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Amerika'da Bir Espor Turnuvasına Silahlı Saldırı Düzenlendi!

Bazı siyasi ve diplomatik durumlara yanlış yol arkadaşıyla gitmek başınıza dert açabilir veyahut hayatınızı kurtarabilir!

Everspace 2 Fragmanı Geldi:

2020 yılının ikinci döneminde “erken erişimi” planlanan  Everscape erken bir fragmanla oyunculara göz kırptı. Patlamalı, kaçmalı, uçmalı uzay savaşları cidden eğlenceli görünüyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Geçmiş Tarih: Hitlerin Altın Dolu Kayıp Filosu

Little Nightmares II Fragmanı Geldi:

İzlerken bile rahatsız etmeyi başarabilen oyun Little Nightmares, ikinci oyunu ile 2020 yılı içerisinde oyuncularla buluşmayı planlıyor.

HUMANKIND™ Fragmanı Geldi:

4X Strateji oyunu olan Humankind yeni fragmanı ile geçmişten günümüze ve geleceğe göz kırpıyor. keyif veren görselleri, iyi hazırlanmış müziği ve animasyonlar geçişleriyle dikkat çeken oyunun Sid Meier’ın göz bebeği Civilization’a kafa tutup tutmayacağı merak konusu.

https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…urunleri-tanitti/ ‎

ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da Yeni Ürünleri Tanıttı!

https://oagtr.com/anasayfa/youtube-kazanc-d…gramini-baslatti/

YouTube’nin Yapay Zekası Yanlışlıkla Yüzlerce Videoyu Sildi!