in ,

Gamex 2017 Bu Yıl Tüyap Kongre Merkezi’nde!

Her yıl İstanbul‘da düzenlenen oyun fuarı Gamex, bu yıl Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezini bırakıyor!

Her sene düzenli (!) olarak düzenlenen Gamex Oyun ve Eğlence Fuarı, Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar merkezinde gerçekleşiyordu. Bu sene ise fuarın organizatörü Rönesan A.Ş bir toplantı kararı aldı. Bu toplantı ile Türkiye’deki oyun sektörü liderleri buluştular. Bu toplantıda Gamex 2017 Fuarının tarihinin daha geriye alındığı ve 14-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği açıklandı. Ayrıca fuarın Lütfi Kırdar Kongre Merkezi yerine Tüyap Kongre Merkezinde gerçekleşeceği de açıklandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  World of Warplanes Hızla Yükseliyor

Rönesans A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı H. İsmet Göksel “Bu çapta bir organizasyon için dünya standartlarına uygun bir fuar alanına ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle GameX 2017 organizasyonunun adresi olarak İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ni tercih ettik,” dedi.

ESL Türkiye ile partnerlik kurduklarını açıklayan Başkan H. İsmet Göksel, Türkiye’de düzenlenen en büyük e-spor turnuvalarından birine ev sahipliğini yapacaklarını ve büyük bir LAN Partisinin düzenleneceğini de sözlerine ekledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Intel,ESL ile Yaptıkları DEV Anlaşmayı Duyurdu!

Lütfi Kırdar Kongre Merkezinin kapasitesinin artık kaldırmaması ve bu yüzden daha büyük ve daha fazla ziyaretçiyi alabilecek bir merkeze geçmek Gamex açısından oldukça iyi bir haber. Geçen senelerde olduğu gibi girişte yaşanan arbedeler önlenmiş olacak gibi. Oyun dışı dans, gösteri ve gereksiz ilgi çekme gibi olaylara izin vermeyeceklerini umuyoruz. Tüyap Kongre Merkezi, Beylikdüzü ilçesinde yer aldığından dolayı bu yıl ki ziyaretçi sayısının da az olacağını ve sadece oyuncuların gidebileceği bir etkinlik yapılacağını tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayonetta 4K Desteği ve Gelişmiş Grafikleri İle Steamde!

Mobil Platform İçin Bir WWE Oyunu Geliyor!