in ,

GameX 2017’de Görüşmek Üzere

Bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük dijital oyun ve eğlence fuarlarından bir tanesi olan GameX, 14-17 Eylül tarihleri arasında biz oyun severlere kapılarını açıyor.

Maximum ana sponsorluğunda yapılacak olan fuara ARCsim, Bilge Adam Akademi, Biletino, Black Desert Online, ByNoGame, Chip, Digitürk, EPin, Fox, GameSatış, GamingInTurkey, Kosgeb, Mynet, Papara, Number One, Soldier Of The Universe, TeknoSA, Vestel vb. irili ufaklı, sektörle uzaktan yakından alakası bulunan birçok firma katılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  FIFA 18 Yeni Güncelleme Analizi

Katılımcı firmaların yanında katılacak olan YouTuber ve Streamerlar geçen sene olduğu gibi liste olarak henüz yayınlanmadı ancak birçok YouTuber ve Streamerın orada olacağını düşünüyorum.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen GameX‘e gidecek fırsatım olmadı ancak bu seneki GameX gerçekten çok iddialı geliyor. Tüyap gibi bir fuar merkezinde yapılacak olması, gayet iddialı bir çıkış yapması, fuara olan ilginin uzun zaman hiç azalmaması vb. etkenler, GameX 2017‘den beklentilerimi bir hayli yükseltiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Guinnes Rekorlar Kitabına Girmiş 9 İlginç Oyun Rekoru

Böyle bir organizasyonda yer almamak olmazdı tabii ki. Ekibimizden bendeniz Melik Han KAYACAN ve Fatih DEDELİ orada olacağız. Fuarda bizlerle karşılaşacak olursanız, bir selam verirsiniz artık.

https://oagtr.com/haberler/gamex-2017-bu-yil-tuyap-kongre-merkezinde/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 9 Eylül 2017 Güncelleme Notları

İSS’nin Sağladığı Modem ile Özel Modemler Arasındaki Farklar Nelerdir?