in ,

GameX 2017’de Görüşmek Üzere

Bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük dijital oyun ve eğlence fuarlarından bir tanesi olan GameX, 14-17 Eylül tarihleri arasında biz oyun severlere kapılarını açıyor.

Maximum ana sponsorluğunda yapılacak olan fuara ARCsim, Bilge Adam Akademi, Biletino, Black Desert Online, ByNoGame, Chip, Digitürk, EPin, Fox, GameSatış, GamingInTurkey, Kosgeb, Mynet, Papara, Number One, Soldier Of The Universe, TeknoSA, Vestel vb. irili ufaklı, sektörle uzaktan yakından alakası bulunan birçok firma katılıyor.

Katılımcı firmaların yanında katılacak olan YouTuber ve Streamerlar geçen sene olduğu gibi liste olarak henüz yayınlanmadı ancak birçok YouTuber ve Streamerın orada olacağını düşünüyorum.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen GameX‘e gidecek fırsatım olmadı ancak bu seneki GameX gerçekten çok iddialı geliyor. Tüyap gibi bir fuar merkezinde yapılacak olması, gayet iddialı bir çıkış yapması, fuara olan ilginin uzun zaman hiç azalmaması vb. etkenler, GameX 2017‘den beklentilerimi bir hayli yükseltiyor.

Böyle bir organizasyonda yer almamak olmazdı tabii ki. Ekibimizden bendeniz Melik Han KAYACAN ve Fatih DEDELİ orada olacağız. Fuarda bizlerle karşılaşacak olursanız, bir selam verirsiniz artık.

https://oagtr.com/haberler/gamex-2017-bu-yil-tuyap-kongre-merkezinde/

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Melik Han KAYACAN

2015 Yılının Temmuz Ayında Kurulan Only A Gamer'da Ağustos 2015'ten Beri Yöneticilik Yapıyorum.Şimdiye Kadar Bir Çok Tecrübem Oldu , Dostluklar Kurdum.Söyleyecek Fazla Söz Yok Hemen Her Sosyal Medya Sitesini Kullanıyorum.Kendimi Özetlemem Gerekirse "Sıradışı İşlere Merak Sarmış Sıradan Bir Genç" Diyebilirim Sanırım.

Dota 2 | 9 Eylül 2017 Güncelleme Notları

İSS’nin Sağladığı Modem ile Özel Modemler Arasındaki Farklar Nelerdir?