in ,

GameX 2018 İçin Başvurular Açılmaya Devam Ediyor

GameX 2018′den yeni haberler gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde GameX 2018 İçin İndie Başvuruları‘nın açıldığını sizlerle paylaşmıştık. Bunun yanında GameX 2018 için ilk açıklanan bilgilere ise GameX 2018 Çok Yakında Bizlerle yazımızdan ulaşabilirsiniz.

GameX 2018 Turkish Robotics Off-Season Kickoff Başvuruları Başladı

GameX 2018 için planlanan etkinlikler yavaş yavaş belli olmaya başlamışken bu etkinliklerden bir tanesinin daha başvuru süreci başlamış durumda. Turkish Robotics Off-Season Kickoff için gönüllü başvuruları başladı.

Gönüllüler 6-9 Eylül arasında GameX‘de düzenlenecek olan Turkish Robotics Off-Season Kickoff’da etkinlik programı boyunca gösteri maçları ve atölye çalışmalarına katılacaklar.

Buradan ulaşabileceğiniz başvuru formunu 13.08.2018 saat 17.00‘a kadar doldurmanız gerektiğini de eklemeden geçmeyelim. Elemeler sırasında etkinliğe 4 gün boyunca katılım gösterecek olan gönüllülerin bir adım önde olacaklarını unutmayın.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GameX 2018 Çok Yakında Bizlerle

GameX 2018 Geek Bazaar Başvuruları Başladı

Genel olarak oyun, anime, cosplay vb. etkinliklerinin bulunduğu fuarlardan aşina olduğunuz ve şahsen benim de uğramadan geçmediğim Geek Bazaar bu sene de GameX‘de ziyaretçilere açılacak.

Geek Bazaar‘da yer alacak olan kuruluşlar şuan da belli değil. Onlar da başvuruları yaptıktan sonra çok yakın zamanda katılacaklarını duyururlar diye tahmin ediyorum. Eğer siz de ürünlerinizin GameX Geek Bazaar‘da yer almasını istiyorsanız Buradan başvuru formunu doldurarak seçimlerinize özel olarak ayarlanan fiyatların mail adresinize gelmesi için süreci başlatabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Diablo IV Duyuruldu!

Peki nedir bu Geek Bazaar?

Geek Bazaar, katılımcıların el yapımı ürünlerini sergilediği bir alandır. Bu alandaki stantlarda sevdiğiniz Oyun, TV, Film, Manga, Anime kahramanların figürlerini, aksesuarlarını veya tişörtlerini bulabilir; potionlarla canınızı ve mananızı doldurabilirsiniz ????

GameX 2018 Gönüllü Takım Üyeliği Başvuruları Başladı

GameX 2018 için etkinlik denetimi ve düzenlemesi alanında görev yapacak genç arkadaşları ekiplerine katmak isteyen Rönesans Fuarcılık, Gönüllü Takım Üyeliği başvurularını açtı. Sizler de 4 gün boyunca yorucu ama bir o kadar da eğlenceli bu serüvende onlara eşlik etmek isterseniz Buradan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

O zaman GameX 2018 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valve, Yeni Kart Oyunu Olan Artifact’ın Fiyatını Açıkladı!

PUBG Güncelleme Notları 1 Ağutos 2018