in ,

GameX 2018 İçin Indie Başvuruları Açıldı

6-9 Eylül tarihleri arasın Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek olan GameX 2018 için yeni başvurular açılmaya devam ediyor. Daha önceden GameX 2018 hakkında bilinenlere GameX 2018 Çok Yakında Bizlerle yazımızda yer vermiştik.

Her sene olduğu gibi bu sene de GameX‘de Indie Oyun Alanı olacak tabii ki. Sizler de oyunculardan birebir etkileşim ve geri dönüş almanın yanında projenize çeşitli yatırımcılar arayan geliştiricilerdenseniz GameX 2018‘in Indie başvuru formunu buradan doldurarak oyunuzu GameX 2018‘de sergileme şansını yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bir Oyun Yapımcısının Gözünden: Gamex 2018

Bu arada son başvuru tarihinin 19.08.2018 olduğunu eklemeden geçmeyelim. Elinizi ne kadar çabuk tutarsanız o kadar iyi unutmayın.

Nedir bu Indie?

Indie, “Independent“in kısaltılmış hali daha çok bağımsız yapımlar için kullanılıyor. İndie oyun geliştiricileri, finansal desteği ve yatırımcıları olmadan oyun geliştiren ekiplerdir. Bu ikisi olmadan ne yapabilirler ki demeyin eğer indie piyasası ile biraz içli dışlıysanız gerçekten güzel yapımlar olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer değilseniz GameX 2018‘de İndie alanını mutlaka gezmelisiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gamex 2017 Bu Yıl Tüyap Kongre Merkezi'nde!

Belli mi olur belki de karşılaşırız. O zaman da çevirip bir selam verirsiniz artık. Bunun yanında eğer GameX 2018‘e indie yapımcılarından birisi olarak katılırsanız Only A Gamer TV kanalımızda yayınlayacagımız röportajlarımıza da konuk olabilirsiniz. O zaman görüşmek üzere diyelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geliştirici Röportajları | Flat Games

Dota 2 | 7.19 Güncelleme Notları Türkçe