in , ,

GameX Game Jam İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Yapılacak

GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı işbirliği ile düzenlenecek olan GameX Game Jam, oyun geliştiricilerini 30 Haziran ve 1 Temmuz’da İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi‘nde bekliyor olacak. Eğer siz de oyun geliştirmeye meraklıysanız, ekip arkadaşları arıyorsanız veya halihazırda bir ekibiniz varsa GameX Game Jam tam size göre.

Nedir Bu Game Jam??

Game Jam, oyun geliştiricilerinin bir araya gelip sınırlı sürede oyun geliştirmeye çalıştıkları organizasyondur. Toplanan bu oyun geliştiricileri kendi takımlarını kurarak sınırlı zaman içerisinde verilen konuyla alakalı oyun geliştirmeye çalışırlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Aralık 2018 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Anladık da Diğerlerinden Farkı Ne Bunun?

Game Jam‘ı benzerlerinden ayıran en büyük özelliği, günün sonunda yapılan oyunların juri tarafından değerlendirildiği bir konsepte sahip olmasıdır. Bunun yanında beğenilen oyunlar GameX 2018 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nda ücretsiz indie geliştirici standı kazanma şansına sahip olacak.

*Tüm bunlara ek olarak Santralistanbul Kampüsü‘nde gerçekleşecek olan Game Jam‘de Unreal Engine Meet – Up Türkiye ekibiyle tanışma şansını da yakalayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Mobile 1. Yıl Dönümü Partisi 7 Nisan’da İstanbul’da Gerçekleşecek!
Unreal Engine Meet Up Türkiye’nin düzenlediği Jamnite etkinliğinden bir kare

Nerde Bu İstanbul Bilgi Üniversitesi?

Sizi adres arama derdinden de kurtarıyoruz. 30 Haziran saat 09.00’da başlayıp, 1 Temmuz 23.00’da sona erecek olan GameX Game Jam için ulaşım bilgileri de aşağıda mevcut. Orada görüşmek üzere…

Adres: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü, Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Emniyettepe Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. No:2/13, 34060 Eyüp/İstanbul

GameX Game Jam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 7.18 Güncelleme Notları

PUBG | 27 HAZİRAN 2018 GÜNCELLEME NOTLARI