in ,

Gaming İstanbul 2017

Gaming İstanbul 2017

Bugün sizlere 2-5 Şubat’ta gerçekleşecek olan Gaming İstanbul 2017 ile ilgili bir şeylerden bahsedeceğiz. En son GameX oyun fuarı, oyun ve oyuncudan çok Youtuberların olması nedeniyle pek de güzel geçmemişti. GİST 2017 ise oyuncuların yanı sıra, oyun sektörünün bir çok farklı alanına da değinildiği gibi; cosplay yarışmalarına, eSpor adına etkinliklere ve LoL, Dota 2, Cs:Go, Hearthstone ve benzeri oyunların turnuvalarına da değiniliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Malezya Hükümeti Bir Oyun Yüzünden Steam'i Yasakladı!

Fuarda bağımsız oyun geliştiricileri oyunlarını oyuncularla buluşturduğu gibi 10.000 metrekarelik bir satış alanı da bizleri bekliyor. Bilet fiyatları olarak da hafta içi ziyaretçi bileti 10 TL, hafta sonu 15 TL, 4 günlük biletler ise 40 TL fiyatla satılıyor.

Cosplay jürisinden Leon Chiro
Cosplay jürisinden Leon Chiro

Cosplay yarışmasında jüri olarak “Leon Chiro, Enji Night, Manuel D’Andrea ve Kaldorei” bu etkinlikte yer alacak isimler. Oyun ve oyuncu adına hemen her şeyi bulabileceğiniz olan bu fuar hakkında daha fazla bilgiyi “http://www.gamingistanbul.com/” adresinde bulabilirsiniz. Söylemekte fayda var, geçen yıl 46.500 kişinin ziyaret ettiği fuar için biletler sınırlı. (Küçük bir dipnot: 3-12 yaş arası çocukların yanlarında 18 yaşından büyük bir refakatçinin bulunması gerekiyor.)

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nintendo Switch’e Gelecek Overwatch: Legendary Edition Beraberinde Halloween Dehşeti Etkinliğini Getiriyor!
Geçen seneki fuar alanından bir kare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KM 2017: Lig Başlıyor

Dota 2 6 Ocak 2017 Güncellemesi

Dota 2 | 6 Ocak 2017 Güncellemesi