in , ,

Geliştirilmiş GTA 5 PlayStation 5’e Gelecek!

11 Haziran 2020 TSİ 23.00’da gerçekleşen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, Rockstar Games’in efsane oyun serisi GTA’nın en son çıkan ve rekorlar kıran oyunu GTA 5’in 2021 yılında genişletilmiş ve geliştirilmiş olarak PlayStation 5’e geleceği duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Rockstar Games tarafından geliştirilen efsane oyun Grand Theft Auto V ilk olarak 2013 yılında piyasaya PlayStation 3 ve Xbox 360 konsolları için çıkmıştı. Ardından PC’ye de çıkışını yapan başarılı oyun yüzlerce rekora saihp olarak adını duyurmuştu. PlayStation 3 ile başlayıp 4’e kadar gelen GTA 5  şimdi de yeni nesilde PlayStation 5 için çıkışını yapacak. Gösterilen fragmanda yer alan bilgilere göre oyun genişletilmiş ve geliştirilmiş olarak PlayStation 5’e çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gran Turismo 7 PlayStation 5'e Geliyor!

Çıkış tarihi 2021’in ikinci yarısı olarak belirtilen GTA 5’in, Grand Theft Auto Online kısmı PlayStation 5′ e çıkışı ile 3 ay ücretsiz olarak sunulacak. Aktif olarak PlayStation Plus üyeliğine sahip PlayStation 4 kullanıcıları ise oyun çıkana kadar her ay ücretsiz 1 milyon dolar ile ödüllendirilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Siz GTA 5’in yeni nesil için de gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? PlayStation 5’te GTA 5 oynamak sizce nasıl olacak? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: ARK: Survival Evolved Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5 İçin Duyuruldu!