in ,

Ghost of Tsushima Ertelendi!

Yayıncı SONY Interactive Entertainment Ghost of Tsushima’nın çıkış tarihini 3 hafta erteledi.

Sony Interactive Entertainment’tan gelen açıklamaya göre PS4’e özel epik samuray hikayelerinden ilham almış açık dünya aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima’nın çıkış tarihi 3 hafta ertelendi.

Ghost of Tsushima ne zaman çıkacak?

26 Haziran 2020’de çıkması planlanan Ghost of Tsushima, yeni açıklanan tarihle beraber 17 Temmuz 2020’de çıkacak.

Ghost of Tsushima‘nın yanında The Last of Us Part II de ertelendi o yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Sony Interactive Entertainment‘ın Küresel Stüdyolarının patronu Hermen Hulst, Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part II‘nin yeni çıkış tarihleri ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Küresel dağıtımın biraz rahatlamış olduğunu gördüğümüze göre The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima‘nın yeni çıkış tarihlerini doğrulayabiliriz. Corona virüsü koşullarında bitiş çizgisine ulaşmanın kolay bir durum olmadığını bildiğimizden Naughty Dog ve Sucker Punch Productions ekiplerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum. İki ekip de birinci sınıf deneyimler sunmak için çok sıkı bir şekilde çalıştı ve oyunlar birkaç ay içinde piyasaya sunulduklarında sizlerin ne düşündüğünü görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Last of Us Part II Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

WWE 2K Battlegrounds Duyuruldu!