in , ,

Ghost of Tsushima’dan Yeni Bir Oynanış Videosu!

Infamous serilerinden tanıdığımız, Washington merkezli video oyun geliştirici şirketi Sucker Punch Productions, Sony’nin ellerine bir Exclusive oyun daha bırakıyor. Sony bu yıl Exclusive oyunlarıyla oyun dünyasını kasıp kavurmayı başarmıştı. Sony’nin bu sene E3 konferansında gösterdiği oyunlara bakacak olursak, gelecek sene de Sony Exclusive içerik olarak diğer bütün firmalara fark atacak. Sucker Punch Productions’ın üzerinde çalıştığı Samuray temalı oyun Sony’nin E3 2018 konferansında oynanış videosu ile tanıtıldı. Yaklaşık 9 dakikalık bu oynanış videosu bizlere oyunun gerçekten başarılı olacağını gösteriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077'nin Fragmanı Yayınlandı!

Moğol İstilası sırasında Tsushima Adası’nı korumaya çalışan son samuraylardan birini yöneteceğimiz oyunda Samuray temasının etkileyiciliğini iliklerimize kadar hissedeceğiz gibi duruyor. Oyunun yaklaşık 9 dakikalık oynanış videosunda ana karakterimiz ilk olarak yemyeşil çayırlardan geçip savaşın ortasına dalıyor. Mükemmel kılıç dövüşü sahnelerinden sonra bir arkadaşımızla beraber bir keşişi kurtarmak için gizliliğin yoğun olduğu bir göreve dahil oluyoruz. Bu sahneler sayesinde oyunun mekaniklerini, grafiklerini ve atmosferin ne kadar iyi olduğunu anlayabiliyoruz. Gerçekten çok güzel bir oynanış videosu ile tanıtıldı bizlere Ghost of Tsushima.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost of Tsushima'ya Online Co-op Modu Geliyor!

Oyunun çıkış tarihi tam olarak belli değil. İleride hep birlikte öğreneceğiz ancak şu anda bir tahmin yapmamız gerekirse 2019 ya da 2020’de çıkış yapacağını düşünüyorum. Bakalım oyun hakkında ileride daha nasıl bilgiler alacağız. Bu arada son olarak oyunun sadece Playstation 4 için çıkacağını da söyleyeyim. Buyursunlar işte Ghost of Tsushima’nın mükemmel oynanış videosu;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ubisoft’tan Yeni Korku Oyunu: Transference

Spider-Man’den Yepyeni Bir Oynanış Videosu Geldi!