in , ,

Ghost of Tsushima’nın Çıkış Fragmanı Paylaşıldı!

Ghost of Tsushima Geliyor!

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 oyun konsolu için Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen PlayStation 4 Exclusive oyun Ghost of Tsushima‘nın çıkışına çok az bir süre kala çıkış fragmanı paylaşıldı! Detaylar haberimizde.

2020 Yazında en çok beklenen PlayStation 4 Exclusive oyunlarından olan Ghost of Tsushima’nın çıkışına çok az bir süre kaldı. İnceleme ve yayın ambargosunun da kalkmasına çok az bir zaman kalan oyunun, çıkış fragmanı PlayStation resmi YouTube kanalında paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İDDİA: Bloodborne PC'ye Gelecek!

Ghost of Tsushima, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynana bir aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların rahatça keşfedebilmesi için büyük ancak bir o kadar da keşfe rahatlıkla çıkılabilecek bir açık dünyaya sahip oyunda 13.yüzyılın sonlarına gidiyoruz. Moğol saldırısının olduğu zamanda klanının son üyesi olarak hayatta kalan samuray Jin Sakai’yi yönettiğimiz Ghost of Tsushima’da, gizlilik, yakın ve uzak dövüş gibi birçok oyun mekaniği türü bizleri karşılayacak. Karakterimizi her bakımdan donatabileceğiz ve kişiselleştirebileceğiz. Yetenek geliştirmesi yapıp yeni beceriler elde edip daha amansız savaşlarda rol alacağız. Bunların hepsini mükemmel bir açık dünyada ve atmosferde yapmayı bekliyoruz. Yayınlanan fragmanlara baktığımızda oyunun grafikleri ve sunduğu atmosfer oldukça başarılı gözüküyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  I-TECH, Dev Espor Karşılaşmalarına Ev Sahipliği Yapacak

Ghos of Tsushima 17 Temmuz 2020‘de sadece PlayStation 4 konsolu için çıkışını yapacak. Siz Ghost of Tsushima hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte oyunun çıkışına az bir süre kala paylaşılan çıkış fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Far Cry 6’nın Türkçe Dublajlı Fragmanı Hazırlandı!

GAMEHYPE Etkinlikleri 16-17 Temmuz’da başlıyor!