in , ,

Ghost of Tsushima’nın Çıkış Tarihi Yeni Fragmanla Belli Oldu!

Oyunların Oscar‘ı diyebileceğimiz yılın en iyi oyunlarının seçildiği ve bunun yanında yeni oyunların da duyurulduğu The Game Awards 2019 ödül töreni 13 Aralık tarihinde gerçekleşti. Ödül töreninde duyurulan pek çok oyunun yanı sıra daha önce duyurulan fakat çıkış tarihini bilmediğimiz Ghost of Tsushima’nın yeni fragmanı da çıktı. Bu fragman sayesinde Ghost of Tsushima‘nın 2020 yılının yaz aylarında çıkacağını öğrenmiş olduk.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Pikuniku Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Çelik ve kılıç ustalığı; 1274’ün Japonya’sında geçen, Moğol ordusunun Tsushima Adasını ele geçirdiği bu büyük görevde hayatta kalabilmek için bunların ikisinde de ustalaşman gerekiyor. Kağan ve acımasız imparatorluğuna karşı adanın tek ümidi olan, bitap düşmüş bir samuray Jin’in rolünde oynayarak zırhını kuşan, katananı bile ve uzun yayını omzuna tak.
Cesur bir kişi bambu ormanlarının, gösterişli kalelerin ve çekici manzaraların arasında ilerleyerek karşı konulamaz ihtimallerle mücadele etmeli. Klasik samuray hikayelerinden esinlenen ihanet ve fedakarlık dolu, kanlı bir hikayedeki “Hayalet” olarak efsaneni yayabilir misin?
Hemen aşağıdan oyunun tanıtım fragmanını inceleyebilirsiniz:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amazon’un Oyunu New World PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Naraka: Bladepoint Duyuruldu!