in , ,

Ghost of Tsushima’ya Online Co-op Modu Geliyor!

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen PlayStation 4 özel oyunu Ghost of Tsushima‘ya, Ghost of Tsushima: Legends adı verilen online co op modu geliyor! Detaylar haberimizde.

17 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya çıkan ve PlayStation tarihine adını yazdırmayı başaran yapım Ghost of Tsushima, 2020 Yaz mevsiminde en çok konuşulan oyunlardan birisi olmuştu. Çıkışının ardından oldukça ilgi gören ve yüksek puanlar alıp satış rakamlarına ulaşan yapıma, yeni bir online co op modu geleceği açıklandı.

Sucker Punch Prodctions’ta çalışan Kıdemli Oyun Tasarımcısı Darren Bridges tarafından PlayStation Blog sayfasında paylaşılan gönderi ile bu mod duyuruldu. Ghost of Tsushima: Legends olarak adlandırılacak bu mod, oyunu online tarafta geliştirmek için tasarlanıyor. Bu mod, 2 veya 4 kişilik online co-op desteği sunuyor. Eğer iki oyunculu olarak oynamak isterseniz co-op için özel hazırlanan hikaye görevlerini; 4 kişi ile girerseniz de çoklu düşman dalgalarını temel mekanik olarak ele alan ve Oni düşmanlarına karşı hayatta kalma görevlerini oynama fırsatı sunulacak. Eğer 2 kişilik ve 4 kişilik görevleri başarıyla tamamlarsanız, Legends’ın çıkışından kısa bir süre sonra dört oyunculu Raid‘e erişim imkanı kazanacaksınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Orange Box ve Left 4 Dead Serisi, Xbox One X İle Güçlendirildi!

Samurai, Assassin, Ronin ve Hunter olmak üzere 4 sınıf bulunacak ve bu sınıfların kendilerine özel avantajları ve yetenekleri olacak. Modu oynamak için aktif bir internet bağlantısı ve PlayStation Plus üyeliği gerekecek. Bu mod, oyuna gelecek ücretsiz bir güncelleme ile oyuna eklenecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost of Tsushima'nın Çıkış Tarihi Yeni Fragmanla Belli Oldu!

Ghost of Tsushima: Legends’ın Sonbahar 2020 yılında çıkacağı açıklandı. Siz Ghost of Tsushima ve yeni eklenen Online Co-op modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte Ghost of Tsushima: Legends’ın duyuru fragmanı:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öldüğüne Sevindiğimiz 10 Oyun Kötüsü!

Steel Tactics Esports Kadın Esporculara Destek Veriyor!