in , ,

GhostWire: Tokyo’nun Oynanış Fragmanı PlayStation 5 Etkinliğinde Gösterildi!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, popüler korku-gerilim serisi The Evil Within’in geliştiricisi Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanacak olan GhostWire: Tokyo’nun oynanış fragmanı gösterildi. Detaylar haberimizde.

GhostWire: Tokyo, ilk olarak  E3 2019 Bethesda konferansında resmi olarak duyurulmuştu. Merakla beklenen oyunun oynanış fragmanı neredeyse tam 1 yıl sonra PlayStation 5 özel etkinliği The Future of Gaming’de gösterildi. GhostWire: Tokyo birinci şahıs bakış açısı ile oynadığımız Tokyo’da geçen bir aksiyon-macera oyunu. Oyunda gizemli spektral yeteneklere sahip olan bir karakteri yönetiyoruz ve eşsiz bir maceraya tanık oluyoruz. Farklı komplo teorilerini çözüp şehir efsanelerini deneyimliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Destiny 2 İçin Resmi Gameplay Videosu Yayınlandı

GhostWire: Tokyo için tam bir tarih belli değil ancak fragmanın sonunda 2021 yazısı görülmekte. Bu da PlayStation 5’in çıkışından kısa bir süre sonra oyunu görebileceğimiz anlamına geliyor. Oyun aynı zamanda PC için de çıkışını yapacak. PlayStation ile yapılan özel anlaşma bitimin sonrası da Xbox Series X için çıkış yapması bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  KINGDOM HEARTS SERİSİ GERİ DÖNÜYOR!

Siz GhostWire: Tokyo ve geliştirici ekip hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K21 PlayStation 5 Etkinliğinde Duyuruldu!

Bilim Kurgu Temalı Pragmata PlayStation 5 Etkinliğinde Duyuruldu!