in ,

Gillette Fortnite Turnuvasına Özel Jilet Gibi Kampanya!

Geçtiğimiz yılı kasıp kavuran, bu yıla da kaldığı yerden devam eden Fortnite, Gillette’in sponsorluğu ile düzenlenecek yeni turnuvası ile görücüye çıktı. Oyunseverlerin yakından tanıdığı Gillette’in düzenlediği Gillette Fortnite Turnuvası, oyunun yapımcısı Epic Games tarafından da resmi olarak destekleniyor.

Toplamda 6 hafta sürecek bu turnuvaya katılacak mücadeleciler, 5 hafta boyunca her perşembe günü Twitch‘in ünlü yayıncılarına katılarak turnuvaya dahil olabilecekler! 27 Aralık Perşembe günü başlayan turnuvanın finali ise 27 Ocak’ta! ‘Multiplayer E-spor ve Oyun Festivali: Chapter VII adıyla İstanbul’da Avrasya Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

 

Migros – Gillette Fortnite Turnuvası Özel Kampanyası:

Tüm Migroslarda Gillette Fornite Turnuvası‘na özel kampanya ile yapacağınız her 25 TL değerindeki Gillette alışverişine 5 TL değerinde Steam kodu hediye!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God Of War İçin İlk İnceleme Puanları Göz Kamaştırıyor!

KAMPANYA DETAYLARI

  • 21 Ocak – 8 Şubat 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 25 TL’lik Gillette ürün alışverişinize 5 TL’lik Steam Cüzdan Kodu hediye edilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her tüketici kampanyadan maksimum 1 kez yararlanabilir.
  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İDDİA: The Last of Us Part 2 Çıkmadan Arap Ülkelerinde Yasaklandı!

Kampanya detaylarına Money Club Kart sitesinden ulaşabilir, süresi dolan Migros oyun kampanyalarına ise buradan göz atabilirsiniz.

MİGROS OYUN KODU ALIMI

En popüler oyunların dijital kodları Migros kasalarında satışta! Dijital oyun kodlarını tüm Migros mağazalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz Dijital oyun kodu satın almak için mağazanızdaki kasiyere talebinizi iletip, kasada ödeme yaparak kodunuza anında erişebilirsiniz. Migroslardan oyun kodu alımı hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TESFED Zula Türkiye Kupasının Şampiyonu Galatasaray

İddialı oyuncuların yeni gözdesi: TPOWER artık Türkiye’de!