in , ,

GİST (Gaming İstanbul) 2020 Başlıyor!

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük oyun fuarlarından birisi olan GİST (Gaming İstanbul) 2020 bu yıl da kapısını oyunculara açıyor!

https://oagtr.com/anasayfa/gist-gaming-istanbul-2020-basliyor/

Ülkemizin en önemli oyun etkinliklerinden birisi olan Gaming İstanbul (GIST) bu yıl da, dolu dolu geliyor!

2018 yılına kadar İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen fuar, 2019 itibariyle Avrasya Sanat ve Gösteri Merkezinde düzenleniyor.

Fuarda pek çok firmanın katılımıyla birlikte, oyuncular standlarda eğlencenin tadına varacak, turnuvalara katılabilecek ve aynı zamanda, takip ettikleri yayıncılar ile tanışma fırsatını yakalayacaklar.

30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Gaming İstanbul 2020 (GIST) sayılı günler kala, katılımcı markalar belli oldu.

Katılımcı markalar şu şekilde; Maximum, Nimo TV, Monster Energy, Omen, Redbull, Migros, Aral, İndomie, Tosla, Funcom, TaleWorlds, Logitech, Dijital Yelken, Kuasar, BAU, Zio Gaming, WWD, Yeni Telco, Aero Soft, Wizard Games, Plus Cloud, Inlingo, Vardiya, Emotion Studios, Business Finland, Google, Zocco Shop,  Game Over, Dreamers Figure, Gizala, Küçük Pixel Dükkanı, Postergg ve Adjust gibi markalar katılımcı olarak açıklanmış durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Casper Excalibur G900 Ön Sipariş Hediyesi Belli Oldu!

Oyuncuları sabırsızlandıran marka ise TaleWorlds oldu, Mount Blade’nin geliştiricisi olan TaleWorlds standında Mount Blade: Bannerlord betasını oynamak için oyuncular gün sayıyorlar.

Cosplayler

GIST’in geleneksel cosplay yarışması bu yıl da büyük heyecanlı anlara sahne olacak. Diledikleri karakterin görünümüne bürünüp dereceye girmek için mücadele edecekler. 

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 7.20 Türkçe Güncelleme Notları

Yayıncılar

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuar alanında ünlü yayıncılar yer alacak. Twitch başta olmak üzere YouTube, Facebook ve diğer platformlarda yayın yapan birçok yayıncı fuar alanında gezerek sevenleriyle buluşacaklar.

 

Sayılarla Gaming İstanbul

•   2017’den 2018’e ziyaretçi sayısında %11 artış

•   2017’de B2C, B2B ve Indie olmak üzere toplam 84 katılımcı firma

•   11 kişilik profesyonel ekip

•   2019 yılı için 100.000+ ziyaretçi kapasitesi

•   10.400 m2 fuar alanı

 

Gaming İstanbul 2020 (GIST) 30 Ocak – 2 Şubat Tarihlerinde Avrasya Sanat ve Gösteri Merkezinde düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite 2.Bölüm: 2.Sezon Yayınlanma Tarihi Belli oldu!

AO Tennis 2 İncelemesi