in ,

God Of War Çıkış Tarihi Açıklandı!

Selamlar Only A Gamer takipçileri. PlayStation Exclusive serilerinde büyük yeri olan God of War serisinin yeni oyunu çıkmaya hazırlanıyor. Oyun için yayınlanan ilk fragmandan sonra oyuncuların çoğu özellikle de God of War hayranları oyunu büyük bir sabırsızlıkla beklemeye başladı. Oyunun diğer God of War oyunlarından daha farklı olduğu yayınlanan videolardan anlaşılıyor. Eskiden bildiğimiz hızlı God of War yapısı yerini daha yavaş ve bol hissiyatlı bir dövüş mekaniğine bırakacak gibi. Oyun için yayınlanan videolardan sonra oyunun sisteminin Hellblade Senua’s Sacrifice gibi olacağını söyleyebiliriz. Buradan Hellblade Senua’s Sacrifice incelememize ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Wolf Among Us Ücretsiz Oldu!

İSKANDİNAV MİTOLOJİSİ VE KRATOS!

Olimpos tanrılarıyla yaşadıklarından sonra Kratos, bu sefer de İskandinav tanrıları ve yaratıklarının peşinde. Diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda Kratos yanına oğlunu da alarak maceraya atılacak. Oyunun seri sıralamasına göre God of War 4 olarak çıkması bekleniyordu ancak oyunun adının ”God of War” olacağı açıklandı.

PAMUK ELLER CEBE!

PlayStation Store üzerinden oyun için şu an ön sipariş verebiliyoruz. Oyunun ön sipariş fiyatı ise şu anlık 209 TL ancak belirtelim ki bu sürüm Digital Deluxe Edition olarak geçiyor. Başka sürümler daha pahalı ya da ucuz olabilir onu hep birlikte göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Watch Dogs Ücretsiz Oldu!

NE ZAMAN ÇIKIŞ YAPACAK?

İlk olarak sadece 2018 yılında çıkacağı açıklanan oyunun çıkış tarihi, PlayStation’ın resmi YouTube kanalında paylaştığı story fragmanından sonra belli oldu. Oyun 20 Nisan 2018’de PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için piyasaya çıkışını gerçekleştirecek.

İşte God of War Story Fragmanı

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pubg Xbox One’da 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

League of Legends 2018 Üniversite Ligi Kayıtları Başlıyor!