in ,

God of War En Hızlı Satan Özel Oyun Oldu

Santa Monica Studios tarafından geliştirilen ve 20 Nisan tarihinde piyasaya çıkışını yaptıktan sonra mükemmel bir başarı yakalayan, PlayStation Exclusive denince akla gelen ilk serilerden biri olan God of War’un en yeni oyunu yepyeni bir başarıya daha imzasını attı. God of War, üç günde toplam 3.1 Milyon adet satarak en hızlı satan özel oyun oldu.

İlk oyununu 2005 yılında satışa sunan God Of War, PlayStation platformunun vazgeçilmez serilerinden birisi haline geldi. İlk oyunlarda Kratos’un Yunan tanrıları ile savaşı anlatılırken, son çıkan oyunda İskandinav tanrıları ve yaratıkları Kratos’u karşılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2018 Yılının En İyi 10 Video Oyunu

Gerek YouTube olsun gerek Twitch olsun, her platformda yoğun ilgi gören God of War, oyuncuların büyük ilgisini çekmiş olmalı ki oyunun inceleme puanları da epey iyi. İnceleme puanları ile alakalı bir yazımız zaten mevcut. Buradan God of War’un inceleme puanları hakkında konuştuğumuz yazımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun inceleme puanları karşısında oyunun yönetmeni ve ayrıca senaristlerinden biri olan Cory Barlog gözyaşlarına hakim olamamıştı. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için de buradan sizi yazımıza alabiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cayne

 

PlayStation Europe’un Twitter hesabından paylaştığı bir tweet yardımıyla God of War’un en hızlı satan özel oyun olduğu bilgisini aldık. God of War üç gün içerisinde toplam 3.1 milyon adet sattı ve şu an rekoru elinde tutan Uncharted 4: A Thief’s End’i geride bırakarak rekoru eline almayı başardı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? God of War bu kadar övgü ve başarıyı sizce hak ediyor mu? Yorumlarda değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SUPERMASSIVE, FORTNITE TAKIMINI DUYURDU

Fornite Sezon 4 İkinci Hafta Mücadeleleri Sızdırıldı