in , ,

God of War: Ragnarok Duyuruldu!

 God of War: Ragnarok, 16 Eylül 2020 TSİ 23.00’da düzenlenen PlayStation 5 Showcase etkinliğinin sonunda sürpriz bir şekilde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

God of War: Ragnarok

PlayStation 5 Showcase etkinliğinde PlayStation 5 konsolunun fiyatını ve çıkış tarihi öğrenmiştik. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunların yanında birinci ve üçüncü parti yeni oyun duyuruları ve duyurulan oyunlardan yeni görüntüler görme fırsatı yakalamıştık. Etkinliğin sonunda konsolun fiyatı gösterildi ve tam etkinlik bitti derken büyük bir sürpriz yapıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Önce God of War logosu gösterildi ve ardından ”Ragnarok is coming” yazısı ekranda belirdi. Böylece Santa Monica Studio tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak yeni God of War oyunu duyurulmuş oldu.

Cory Barlog 21 Nisan 2019 tarihinde Twitter üzerinden attığı gönderilerin baş harflerinin ”Ragnarok is coming” yazısını ortaya çıkardığı ve oyunu aslında çok önceden duyurduğu belli olmuş oldu. Uzun bir süre sonra o iddia doğrulanmış oldu ve oyun resmi olarak duyuruldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  General Mobile, GM 9 Pro'nun Teknik Özelliklerini Ve Fiyatını Açıkladı

Acaba geliştirme sürecinde ileride nasıl haberler gelecek? Oyun çıkış yaptığında beklentileri karşılayabilecek mi? Hep birlikte ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5 Fiyatı

PlayStation 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı!