in , ,

God of War’un Ana Karakteri Kratos Fortnite’a Geliyor!

Kratos Fortnite evrenine yolculuk edecek! God of War‘un oyun dünyasında büyük ünü olan efsane karakteri Kratos, Epic Games‘in Fortnite oyununda yer alacak. Fortnite‘ın yeni başlayan 2.bölüm 5.sezonunda Kratos, oyuna eklenecek. Detaylar haberimizde.

Epic Games’in popüler battle royale oyunu Fortnite yeni bölüm ve sezonlarıyla birlikte güncellemeye almaya devam ediyor. Her sezonda oyuna yeni içerikler veya karakterler getirmeye çalışan Epic Games’in yeni planında ise Kratos var. Popüler seri God of War’un ana karakteri efsane Kratos, Fortnite’ın yeni sezonunda oyunda karakter olarak yer alacak. God of War ve Fortnite apayrı evrenlerde geçse de Sony ve Santa Monica, Epic Games ile yaptığı bir anlaşmayla karakteri oyuna ekleyecek gibi duruyor.

Fortnite sosyal medya yöneticisi olan HYPEX, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bu haberi duyurmuş oldu. Bu haber bu gönderi ile bitmiyor. Bunun yanında bu fotoğrafın PlayStation Store üzerinden sızdırıldığı bilgisi de mevcut. Ayrıca PlayStation tarafından paylaşılan bir ses kaydını içeren gönderide Kratos, anlatılmaya çalışılıyor gibi duruyor. Her ne kadar Epic Games tarafından resmi bir açıklama gelmese de bu gelişmeler doğrultusunda Kratos’u Fortnite evreninde görmemiz neredeyse kesinleşti. Karakterin sadece PlayStation oyuncularına özel olup olmayacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmamakta. Kratos’un yeni başlayan 2.sezon 5.bölümde oyuna karakter olarak eklenmesi bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fornite Ünlüler - Pro Oyuncular Turnuvası Gerçekleştirecek!

Siz Kratos ve Fortnite’a gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Fragmanı Paylaşıldı!

PlayStation Plus Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!