in , ,

God of War’un Resmi Roman Uyarlaması Çok Yakında Piyasada!

God of War’un senaryo danışmanı ve aynı zamanda Cory Barlog’un babası olan J.M Barlog’un yazdığı God of War: Official Novelization(Resmi Roman Uyarlaması) İthaki yayınları aracılığıyla 9 Kasım 2018’de siparişe açılıyor.

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen, God of War, 20 Nisan 2018’de piyasaya çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışının ardından büyük başarılara ve rekorlara imza atan oyun, seriye önemli bir oyun olarak kendisini yazdırmayı başardı. Kratos’un oğlu Atreus ile annesinin küllerini, diyarların en yüksek dağına ulaştırmaya çalışmasını konu alan oyunu Only A Gamer olarak incelemiştik. Buradan o incelememize ulaşabilirsiniz.

God of War, oyunun çıkışını ardından, resmi olarak 28 Ağustos 2018’de Cory Barlog’un babası ve aynı zamanda oyunun senaryo danışmanı J.M Barlog tarafından yazılan kitap piyasaya sürüldü. Kitap resmi roman uyarlaması olarak geçmekte. Büyük ihtimal ile oyunda anlatılan hikayenin, çok daha ayrıntılı bir şekilde geçeceği bir roman hazırlamaktı, J.M Barlog’un amacı. Gerçekten başarılı bir şekilde hikaye anlatılmış mı, 9 Kasım’da, kitap siparişe sunulduğunda hepimiz göreceğiz. Kitabın, yayıncısı İthaki Yayınlarının kitap için hazırladığı açıklama ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Redeemer İncelemesi

’Savaş Tanrısı’nın şimdiye kadarki en duygusal ve zorlu yolculuğunda siz de Kratos ve oğlu Atreus’a katılın…

Olimpos Tanrıları’ndan aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık hayatına İskandinav tanrılarının ve canavarlarının diyarında devam ediyordu. Bu sert ve amansız topraklarda hayatta kalmak için savaşması gerekiyordu… ve oğluna da bunun nasıl yapılacağını öğretmesi. God of War’un şaşırtıcı yeniden anlatımı, serinin tatminkâr savaş sahnelerini, nefes kesici atmosferini ve güçlü kurgusunu bir üst seviyeye taşıyor.

God of War 2’nin senaryo danışmanı olan J. M. Barlog’un God of War oyunlarının direktörü ve yazarı Cory Barlog’la işbirliği yaparak yazdığı roman, hem oyunun hayranları hem de fantastik edebiyat severler için eşsiz bir okuma vadediyor.’’

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series X ve S Türkiye Fiyatları Siteden Kaldırıldı!

Yayıma Hazırlayan: Alican Saygı Ortanca
Düzelti: Emre Aygün&Ömer Ezer
Kapak Tasarım: Hamdi Akçay
Çevirmen: Cihan Karamancı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends’ta Dünya’nın En İyisi Belli Oldu!

Hero Siege İncelemesi